• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تفکر بسیجی در جبهه مقاومت ریشه داعش را خشکاند
  کد خبر : 2057338

  تفکر بسیجی در جبهه مقاومت ریشه داعش را خشکاند

  تفکر بسیجی در جبهه مقاومت ریشه داعش را خشکاندReviewed by on Nov 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامرضا کاتب عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گرمسارآنلاین با اشاره به اینکه خشکیدن ریشه‌ تکفیریان در عراق و سوریه ثمره گسترش تفکر بسیجی است، گفت:…

  تفکر بسیجی در جبهه مقاومت ریشه داعش را خشکاندReviewed by on Nov 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامرضا کاتب عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گرمسارآنلاین با اشاره به اینکه خشکیدن ریشه‌ تکفیریان در عراق و سوریه ثمره گسترش تفکر بسیجی است، گفت: اعلان رسمی پایان داعش و فتح آخرین سنگر کفر و شرک همزمان با هفته بسیج به دست نیروهای مردمی و تحت لوای یک فرمانده بسیجی خود نشانه بارز و آشکاری از فراگیری و گسترش تفکر و فرهنگ بسیج دارد.

  وی تصریح کرد: امروز ایران اسلامی یکپارچه و منسجم با پشتیبانی از همین تفکر از حریم مرزهای فرهنگی، اقتصادی و سیاسی و جغرافیایی خود حراست میکند.

  کاتب افزود: شجره طیبه بسیج امروزه مبدل به درخت تنومند با ریشه‌های در هم تنیده گشته است و توانسته درحوزه‌های مختلف منشاء خیرات و برکات فراوانی شود.

  عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروزه فضای اقتصادی نیاز به انقلاب و تغیبر شرایط ناکارمد فعلی دارد، از این رو در حوزه‌های اقتصادی و تولید و اشتغال به شدت حضور بسیج و نگاه جهادی احساس می شود تا بتواند با جسارت و شجاعت در مرحله اجرای امور تحولی موثر و ماندگار به یادگار گذارد.

  وی یادآور شد: مخاطبین بسیج امروز هر چند افزون و کثیر است و لیکن به دلیل تغییر شرایط جامعه در سطوح مختلف باید نظریه‌پردازان و متفکرین به همسان‌سازی این نهاد انقلابی مبتنی بر خواست و نیاز علاقمندان و مخاطبین و مبتنی بر حوزه‌های نوین و مقبول جامعه قرار دهند.

  عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک هفته بسیج به حافظان انقلاب و نظام اسلامی و پاسداران ولایت ابراز امیدواری کرد و گفت: با حضور بسیج بعنوان یک نیروی پیشرو و نخبه‌گرا می توانیم در آینده‌ای نزدیک شاهد موج علمی و فناوری در بستر دانش کشور باشیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.