• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اقتدار جبهه مقاومت در جهان با شکست داعش تقویت شد
  کد خبر : 2057327

  اقتدار جبهه مقاومت در جهان با شکست داعش تقویت شد

  اقتدار جبهه مقاومت در جهان با شکست داعش تقویت شدReviewed by on Nov 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از نکا، علی محمد شاعری امروز در مراسم تودیع و معارفه شهردار نکا اظهار داشت: پیروزی سرافرازانه و مجاهدانه مسلمانان در سوریه و عراق مایه مباهات بوده و این پیروزی‌ها نشان از…

  اقتدار جبهه مقاومت در جهان با شکست داعش تقویت شدReviewed by on Nov 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از نکا، علی محمد شاعری امروز در مراسم تودیع و معارفه شهردار نکا اظهار داشت: پیروزی سرافرازانه و مجاهدانه مسلمانان در سوریه و عراق مایه مباهات بوده و این پیروزی‌ها نشان از اقتدار جبهه مقاومت در جهان است.

  وی با بیان اینکه شهربستر زندگی ما انسان‌ها بوده و شهردار وظیفه دارد با کمک شورا و مردم شاخص و خدمات شهری را ایجادکند تا مردم از زندگی خوبی برخوردار شوند، افزود: همه ما در مسیر خدمت هستیم  و در مدت کوتاه باید خدمات خوبی به ماندگار گذاشته شود و رویکرد خدمت اگر جهادی باشد قطعا نتایج خوبی خواهد داشت.

  نماینده مردم شهرستان‌های شرق مازندران در مجلس بیان کرد: مشورت رمز پیروزی و بقا بوده که شورا باید ضعف‌ها را به موقع رفع و با کار و اقدام اهل برنامه و کار باشیم و مشکلات را به گردن دیگران نیندازیم بلکه برای رفع مشکل مردم آمدیم.

  وی بیان کرد: نکا باید شهری زیبا شود و موضوع  پسماند، فضای سبز، ترافیک و ورودی در این شهر پیگیری شود و قرمرض که از سازمان جنگل‌ها به شهرداری واگذار شد باید طرح‌های گردشگری در آن ایجاد شود.

  شاعری گفت: وظیفه وزیر و نماینده و شهردار برای رفع مشکلات است که به عنوان مثال بازار آزاد برای برنج کمر کشاورزان را می‌شکند که باید دولت به مردم پاسخگو باشد.

  وی افزود: در شهرستان تلاش داریم ۶۰ متر فضای ساحلی را آزاد کنیم و اخلاق مداری،کار، تلاش و سلامت و بدون تنش پیگیری مطالبات مردم باشیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.