• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شکست داعش حاصل پیروی نیروهای مقاومت از فرامین الهی است/ بسیج یعنی داشتن روحیه تعاون و عمل به دستورات قرآنی
  کد خبر : 2057301

  شکست داعش حاصل پیروی نیروهای مقاومت از فرامین الهی است/ بسیج یعنی داشتن روحیه تعاون و عمل به دستورات قرآنی

  شکست داعش حاصل پیروی نیروهای مقاومت از فرامین الهی است/ بسیج یعنی داشتن روحیه تعاون و عمل به دستورات قرآنیReviewed by on Nov 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز،  محمد حسن جوادی صبح امروز در مراسم غبارروبی مزار شهدای ارومیه، علت شکست داعش راحاصل…

  شکست داعش حاصل پیروی نیروهای مقاومت از فرامین الهی است/ بسیج یعنی داشتن روحیه تعاون و عمل به دستورات قرآنیReviewed by on Nov 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز،  محمد حسن جوادی صبح امروز در مراسم غبارروبی مزار شهدای ارومیه، علت شکست داعش راحاصل و نتیجه ی طبعیت از فرامین کتاب الهی دانست و گفت: این پیروزی شکوهمند را قرآن برای مسلمانان به ارمغان آورده است.

  وی، پیدایش نیروهای مقاومت به نام زینبیون، فاطمیون و حیدریون را مرهون تلاش های بینان گذار جمهوری اسلامی دانست و افزود: از اهداف انقلاب اسلامی بنیان گذاری تمدن عظیم جمهوری اسلامی است.

  مسئول بسیج اساتید آذربایجان غربی، بسیج را روحیه ی تعاون همکاری و عمل به دستورات قرآن خواند و ادامه داد: تمام کسانی که درراه برقراری تمدن نوین اسلامی در تلاش هستند بسیجی بوده واز روحیات و شدت و ضعف های مختلفی برخوردار هستند.

  جوادی، سخنان بسیج را همان دستورات قرآنی بیان کرده وتاکید کرد: با عمل به دستورات الهی و آیات قرآن کریم بسیج در تمام زمینه ها پیروز و موفق عمل کرده است.

  وی، تمدن جمهوری اسلامی را دارای دو جهت خواند وبیان کرد: یک وجهه نرم افزاری و وجهه دیگر تمدن جهموری اسلامی سخت افزاری بودن آن است.

  مسئول بسیج اساتید آذربایجان غربی، با اشاره به وجهه نرم افزاری تمدن جمهوری اسلامی گفت: این وجهه شامل افکار تفکر، اندیشه های وسبک زندگی اسلامی است.

  جوادی، در ادامه افزود: اما از لحاظ سخت افزاری باید به پیروزی های عظیم و نیروهای قدرتمند اشاره کرد که نشان دهنده ابزار و قدرت و قابلیت های فراوان است.

  وی، گفت: افراد با روش های مختلف در تلاش و تکاپو هستند تا روز به روز بر قدرت جمهوری اسلامی افزوده و نقض و مشکلات مختلف برطرف شده و ابزار و اسباب مختلف نیروها در زمینه های مختلف تامین و تویت شود.

  مسئول بسیج اساتید آذربایجان غربی، با تاکید بر حفظ سمت سو های اصلی و اهداف واقعی خود تا بتواند وحدت و روحیه ی انقلابی را در تشکل ها، سازمان ها و در بین آحاد مردم تقویت کرده و زنده نگه دارند.

  جوادی، خاطر نشان کرد: بسیج متشکل از تفکرات ناب دینی و قرآنی است که می تواند زیر ساخت تمدن اسلامی باشد و تمامی بسیجیان باید در جهت تقویت سبک زندگی اسلامی واقتصاد مقاومتی اهتمام داشته باشند تا از نظر قانون گریزی و وجدان کاری با مشکل مواجه نشویم.

  وی، تاکید کرد: تمام آحاد جامعه باید در جهت تحقق آرمان های دینی و الهی تلاش کرده و به وظایف و تکالیف خود در جهت رفع نواقص تمدن اسلامی همت داشته و سبک زندگی اسلامی و اقتصاد مقاومتی رهبری و مقدم شود تا نظام مقدس اسلامی تحقق یابد.

  مسئول بسیج اساتید آذربایجان غربی، در پایان از آمادگی بسیج در تمامی زمینه به نحوی مطلب خبر داد و گفت: دشمنان با تفکر بسیجی و انقلابی بودن آن مخالفت می کنند چا که تمام محاسبات دشمن و نقشه های آنان با تفکرات بسیجی نقش برآب می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.