• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اصحاب قلم و رسانه در خط مقدم مبارزه با تفکر داعش قرار دارند
  کد خبر : 2057256

  اصحاب قلم و رسانه در خط مقدم مبارزه با تفکر داعش قرار دارند

  اصحاب قلم و رسانه در خط مقدم مبارزه با تفکر داعش قرار دارندReviewed by on Nov 23Rating: محمد تقی رخشانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رسالت رسانه ها از این زمان متفاوت می شود به طوری که تا امروز نیروهای نظامی و سرداران و سربازان جبهه مقاومت تفنگ بدست…

  اصحاب قلم و رسانه در خط مقدم مبارزه با تفکر داعش قرار دارندReviewed by on Nov 23Rating:

  محمد تقی رخشانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رسالت رسانه ها از این زمان متفاوت می شود به طوری که تا امروز نیروهای نظامی و سرداران و سربازان جبهه مقاومت تفنگ بدست در خط مقدم مبارزه با داعش قرار داشتند اما از این زمان به بعد سربازان و سرداران قلم به دست در خط مقدم مبارزه با تفکر داعش قرار دارند.
  وی افزود: بدون تردید افزون بر ۵۰ درصد موفقیت داعش تاثیر رسانه هایی بود که در اختیار داشت به گونه ای که با استفاده از همین رسانه ها در زمینه های مختلف وحشت آفرینی، جاذبه و تبلیغات و اطلاع رسانی فعالیت های گسترده ای را انجام داد.
  وی ادامه داد: وحشتی که از داعش ایجاد شد یکباره همه دنیا را تکان داد به طوری که مردم دنیا شاهد یک هم پوشانی و هم سویی بین رسانه های غربی و اسلامی بودند.
  وی افزود: در مدت فعالیت داعش تلاش رسانه های غربی در جهت تبلیغ و بزرگ نمایی این گروه و برعکس آن رسانه های اسلامی به دنبال بیان کردن این که خوانش تفکر داعش از اسلام یک خوانش ارتجاعی است و نسبتی با اسلام ندارد، بود.
  لیدر گروه سیاسی اصلاح طلب مستقل سیستان و بلوچستان اظهار داشت: اگر تلاش رسانه های غربی و متفکران آنان براین است که چهره ضد انسانی داعش را نشان دهند ما باید بتوانیم مبنای فکری داعش را به درستی نقد کنیم و نشان دهیم که این مبنای فکری هیچ نسبتی با اسلام واقعی و خوانش محبت آمیز پیامبر مهر و عطوفت (ص) ندارد.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا گروه موسوم به «دولت اسلامی عراق و شام» (داعش) سال ۱۳۹۳ شمسی(۲۰۱۴ میلادی) ورود خود را به شکلی خونین و پر سر و صدا در عراق اعلام کرد.
  پس از چندی ابوبکر البغدادی سرکرده این گروه تروریستی- تکفیری ادعای تاسیس خلافت کرد و خود را خلیفه خواند.
  داعش با خلافتی که با شیوه «قهر و استیلا» پی ریزی شده بود، با بهره گیری از راهبرد رعب و وحشت تلاش کرد به مطامع شیطانی خود دست پیدا کند.
  این گروه تکفیری در راستای هویت سازی جعلی برای خود داعیه احیای خلافت اسلامی را داشت و شیعیان، اهل سنت، علویان و مسیحیان را سدی در مقابل هویت خود تصور می کرد.
  حمایت های مالی، تسلیحاتی و اطلاعاتی برخی کشورها از داعش منجربه پیشروی میدانی آنها در برهه هایی از زمان شد.
  با پیروزی جبهه مقاومت اسلامی عراق و سوریه بر فتنه تروریسم تکفیری و پایان یافتن سیطره داعش که با پایین کشیدن پرچم این گروه آمریکایی – صهیونیستی در'ابوکمال' رقم خورد، گروه تکفیری- تروریستی داعش رو به نابودی نهاد.
  ۷۳۱۶** ۶۰۸۱ خبرنگار: عصمت جهانی ** انتشار دهنده: حیدر سرایانی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.