• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » همبستگی و ولایتمداری بزرگترین حرکت جوانان در دفاع مقدس بود
  کد خبر : 2057185

  همبستگی و ولایتمداری بزرگترین حرکت جوانان در دفاع مقدس بود

  همبستگی و ولایتمداری بزرگترین حرکت جوانان در دفاع مقدس بودReviewed by on Nov 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ مهدی حسن زاده صبح پنجشنبه در دیدار با جانباز و آزاده سرافراز علی ابراهیمی اهل روستای بستانو بخش چاه مبارک شهرستان عسلویه ضمن گرامیداشت هفته بسیج، اظهار داشت: هر انسان آزاده…

  همبستگی و ولایتمداری بزرگترین حرکت جوانان در دفاع مقدس بودReviewed by on Nov 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ مهدی حسن زاده صبح پنجشنبه در دیدار با جانباز و آزاده سرافراز علی ابراهیمی اهل روستای بستانو بخش چاه مبارک شهرستان عسلویه ضمن گرامیداشت هفته بسیج، اظهار داشت: هر انسان آزاده ای که به دور از هر گونه تعصب در مورد کشور ایران فکر کند متوجه ایثار و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و آزادگان و خانواده های آنان می‌شود.

  وی  تصریح کرد: تا روزی که ایران اسلامی وجود دارد مردمی که در این سرزمین زندگی می‌کنند مدیون خون شهدا هستند زیرا این قشر مقدس، جوانی، سلامتی، عمر و جان خود را برای عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فدا کرده اند.

  حسن زاده با اشاره به اینکه ایثار و جانفشانی شهدا در راه اسلام ارزشمندترین کار به درگاه خداوند است، افزود: اتحاد، همبستگی و ولایتمداری بزرگترین حرکت جوانان دوران دفاع مقدس بود که با توکل به خداوند متعال پیروز شدند و با جانفشانی به درگاه حق شتافتند.

  وی آزادگان را وجدان بیدار جامعه و یادگاران دوران دفاع مقدس خطاب کرد و گفت: رژیم بعث رزمندگان ما را به اسیری گرفت اما در اوج اسارت رزمندگان ما آزاده بودند زیرا در این دوران لحظه ای از اعتقادات و باورهای خود عقب نشینی نکردند.

  وی با اشاره به اینکه رژیم بعث تاثیر بسیاری پذیرفت اما نتوانست تاثیر بگذارد، افزود: رژیم بعث عراق اسیر اتحاد، همسبتگی، منش اخلاقی و رفتاری اسرای ایرانی شد و نتوانست ذره ای تاثیر در قلب این عزیزان بگذارد و رزمندگان اسلام توانستند با مقاومت ، صبر و ایثار تاثیری شگرف بر رژیم بعث عراق بگذارند.

  حسن زاده با بیان اینکه ، آزادگان اسارت را به سخره گرفتند، افزود: اسرای ایرانی اسیر دست رژیم بعث عراق بودند اما همه با یک هدف و با یک شعار برای اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقاومت و ایثار کردند.

  وی شهدا، جانبازان و آزادگان را بهترین الگوهای جوانان معرفی کرد و گفت: تلاش و پشتکار جوانان این مرزو بوم نشان داد هیچ تحریمی نمی‌تواند مانع رشد نسل جوان شود و هر ناممکنی را با علم و تخصص همانند دست یافتن به علم نانو و هسته ای ممکن می کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.