• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بهره‌گیری از داعش در سرزمین‌های اشغالی توسط صهیونیست‌ها در آینده
  کد خبر : 2057131

  بهره‌گیری از داعش در سرزمین‌های اشغالی توسط صهیونیست‌ها در آینده

  بهره‌گیری از داعش در سرزمین‌های اشغالی توسط صهیونیست‌ها در آیندهReviewed by on Nov 23Rating: حشمت الله فلاحت پیشه در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به شکست گروهک تروریستی تکفیری داعش در سوریه و عراق و درباره آینده تحرکات این قبیل گروهها اظهار داشت: پشتیبانان داعش، با توجه به پیش‌بینی وضعیت امروز این گروهک، توطئه…

  بهره‌گیری از داعش در سرزمین‌های اشغالی توسط صهیونیست‌ها در آیندهReviewed by on Nov 23Rating:

  حشمت الله فلاحت پیشه در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به شکست گروهک تروریستی تکفیری داعش در سوریه و عراق و درباره آینده تحرکات این قبیل گروهها اظهار داشت: پشتیبانان داعش، با توجه به پیش‌بینی وضعیت امروز این گروهک، توطئه بعدی را زودتر رقم زده بودند که همان طراحی پیچیده آنها برای کردستان عراق بود که خوشبختانه با شکست مواجه شد.

  وی تصریح کرد: مثلث آمریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه با شکست خوردن توطئه همه‌پرسی در کردستان عراق پیش از شکست کامل داعش در عراق و سوریه، قدری دچار آشفتگی شده اند و حتما به دنبال توطئه‌های تازه ای خواهند بود. این مثلث تلاش خواهد کرد که در خط مقدم تحرکات رژیم صهیونیستی، توطئه تازه ای علیه محور مقاومت طراحی کند.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: در چنین شرایطی، ما نیز باید آمادگی کامل را برای مواجهه با این شرایط داشته باشیم؛ هرچند آنها در مسیر انفعال هستند و این، جبهه مقاومت است که نسبت به گذشته بیشتر فعال شده است.

  فلاحت پیشه با بیان اینکه تکفیری ها هنوز برای توطئه جدید جایابی نشده اند، تأکید کرد: معتقدم چالشی که الان آنها دارند، این است که پیوند مثلث آمریکا، صهیونیسم و ارتجاع منطقه با تکفیری‌ها تا پایان ادامه پیدا نکرده و خود تکفیری ها نیز بعضاً فهمیده اند که این مثلث از آنها استفاده ابزاری کرده است.

  وی افزود: با توجه به همه این شرایط، باید در مرزهای سرزمین های اشغالی فلسطین منتظر توطئه جدید با بهره‌گیری از این گروهک ها علیه مقاومت باشیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.