• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » یک پنجم از فضاهای آموزشی مازندران متروکه است
  کد خبر : 2056945

  یک پنجم از فضاهای آموزشی مازندران متروکه است

  یک پنجم از فضاهای آموزشی مازندران متروکه استReviewed by on Nov 22Rating: جلسه روسای کانون های بازنشستگان فرهنگیان آموزش و پرورش مازندران طبق برنامه ریزی انجام شده این کانون، ماهانه در یکی از شهرستان های استان مازندران برگزار می شود و این بار شهرستان بهشهر میزبان این همایش بوده است.به گزارش ایران ویج به نقل…

  یک پنجم از فضاهای آموزشی مازندران متروکه استReviewed by on Nov 22Rating:

  جلسه روسای کانون های بازنشستگان فرهنگیان آموزش و پرورش مازندران طبق برنامه ریزی انجام شده این کانون، ماهانه در یکی از شهرستان های استان مازندران برگزار می شود و این بار شهرستان بهشهر میزبان این همایش بوده است.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، در این جلسات با استفاده از توان و ظرفیت بازنشستگان فرهنگی استان مازندران، تلاش است راهکارهای مختلف برای پیشبرد امور این قشر، کاهش مشکلات فرهنگیان و توجه به توسعه در این بخش ارائه شود.
  مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران افزود: متاسفانه برخی از مدارس به گونه ای است که با هربادی، بدن ما هم می لرزد و باید ایمن سازی مدارس با قوت بیشتری دنبال شود.
  سید علی قاسمی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش، زمین های بسیار مساعد و خوبی را در نوار ساحلی در اختیار دارد، خواهان همفکری و تلاش برای ایجاد یک تور مازندران گردی شد تا با استفاده از این فضا و بستر فراهم شده، فرهنگیان و دانش آموزان کشور را با این استان آشنا کرده و درآمدزایی کنیم.
  قاسمی با تاکید بر اعتمادسازی توسط فرهنگیان در جامعه گفت: فضای فعلی جامعه در برخی از موارد همراه با ناامیدی است که باید در این راستا به دور از جناج بندی ها، برای اعتمادسازی در جامعه تلاش شود.
  بنابر امارها ۵۲۰ هزار دانش اموز در استان مازندران دربیش از ۴هزارو۵۰۰ مدرسه به تحصیل مشغول هستند.
  * سه مدرسه با یک دانش آموز و معلم در بهشهر
  مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر در این نشست با بیان اینکه سه مدرسه با یک دانش آموز و معلم در بهشهر در روستاهای سفیدچاه، کلا و پارم در بخش بالادست و کوهستانی فعال است، گفت: این امر بیانگر عزم جدی اموزش و پرورش برای مقابله با بی سوادی است.
  قربانعلی اصغری با اعلام اینکه دولت برای ریشه کن کردن بی سوادی اهتمام ویژه ای دارد، خواهان تلاش بیشتر برای توسعه همه جانبه در بخش های تربیتی و آموزشی شد.
  وی افزود: براساس آمارگیری انجام شده ۹۸.۵ درصد افراد جامعه هدف باسوادی در گروه سنی ۱۰ تا ۴۵ سال، در شهرستان بهشهر باسواد هستند.
  *ساخت ۱۹ مرکز فرهنگی و آموزشی رهاورد دولت تدبیر و امید در بهشهر
  مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر گفت که ۱۹ مکان فرهنگی و آموزشی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید ساخته و یا در دست انجام است.
  اصغری، اظهار کرد: این اماکن ساخته شده و یا در دست ساخت شامل کانون های فرهنگی، سالن های ورزشی، مدارس، مرکز رفاهی و آزمایشگاه نانو است.
  وی افزود: برای هوشمندسازی مدارس که یکی از برنامه های مهم وزارتخانه است، ۱۴۶مدرسه شهرستان بهشهر هوشمند شدند.
  شهرستان ۱۶۸ هزارنفری بهشهر در شرق مازندران دارای ۲۵ هزار دانش آموز در ۱۸۹ مدرسه و ۱۹۰۰ فرهنگی است و بیش از ۲ هزار فرهنگی بازنشسته دارد.
  خبرنگار: مریم نظری**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
  / ۷۳۳۲/۱۸۹۹

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.