• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بسیج در راه خدا گام بر می دارد / امروزه اگر بسیج نباشد نه ایرانی باقی می ماند نه اسلامی
  کد خبر : 2056868

  بسیج در راه خدا گام بر می دارد / امروزه اگر بسیج نباشد نه ایرانی باقی می ماند نه اسلامی

  بسیج در راه خدا گام بر می دارد / امروزه اگر بسیج نباشد نه ایرانی باقی می ماند نه اسلامیReviewed by on Nov 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از طوبی گلستان؛ آخوند طویقلی گل چشمه در گفتگو با این پایگاه تحلیلی خبری بعد از ابزار خرسندی به مناسبت…

  بسیج در راه خدا گام بر می دارد / امروزه اگر بسیج نباشد نه ایرانی باقی می ماند نه اسلامیReviewed by on Nov 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از طوبی گلستان؛ آخوند طویقلی گل چشمه در گفتگو با این پایگاه تحلیلی خبری بعد از ابزار خرسندی به مناسبت نابودی داعش اظهار کرد: داعش در صدد ایجاد رخنه بین مسلمین بوده است ما با اتحاد خودمان توانستیم داعش را نابود کنیم.

  مدیر و مدرس حوزه علمیه مکتب الزهراء)س( تصریح کرد: شعار بسیجیان امروزه یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا… است، کسی که امروز لباس بسیجی به تن دارد در راه خدا گام بر میدارد.

  این روحانی اهل سنت تاکید کرد: بسیج یعنی قران یعنی اسلام، فعالیت بسیج همیشه مقدس بوده و هست، وجود چنین فعالیتی باعث پیروزی بر کفار و داعش شد.

  گل چشمه در ادامه خاطر نشان کرد: نباید بگذاریم رسانه های مختلف از نام بسیج سوء استفاده کنند و بخواهند خط بسیج را تحریف کنند. ما زمانی بسیجی کامل هستیم که اتحاد و هم دل و برادر باشیم.

  وی عامل موفقیت ما در مقابل داعش تبعیت از اسلام دانست و بیان کرد: رزمندگان و بسیجیان ما با نیروی توکل بر خداوند و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری توانستند در مقابل کفار ایستادگی کنند و خبر پیروزی را به گوش ما رساندند.

  مدیر و مدرس حوزه علمیه مکتب الزهراء)س( با بیان اینکه اگر ما اتحادمان پابرجا باشد می توانیم داعش های بعدی را سرنگون کنیم متذکر شد: اولویت امروز بسیج امر به معروف و نهی از منکر است در دل این فریضه بزرگ مسائل زیادی نهفته است، این فریضه بزرگ اگر توسط بسیج انجام شود هیچ دشمنی نمی تواند به ما نزدیک شود.

  گل چشمه اذعان کرد: اگر چنان که بسیج و سپاه پاسداران نباشند نه ایران و نه اسلامی باقی می ماند، این قدرت و تفکر بسیج و بسیجی با ارزش است.

  وظیفه ذاتی ما در مقابل ائمه اطهار این است که باید راه آنان را در پیش گرفت و از سخنان گهر بار آنان پیروی کنیم، ما اگر نتوانیم از حریم آنان دفاع کنیم مسلمان نیستیم، این کاری بود که شهدای مدافع حرم در عملشان به ما نشان داده اند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.