• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » استادعلوم سیاسی گیلان: نابودی داعش،نشانه اقتدارجمهوری اسلامی است
  کد خبر : 2056837

  استادعلوم سیاسی گیلان: نابودی داعش،نشانه اقتدارجمهوری اسلامی است

  استادعلوم سیاسی گیلان: نابودی داعش،نشانه اقتدارجمهوری اسلامی استReviewed by on Nov 22Rating: رضا سیم بر روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : نابودی داعش افتخاری برای جنبش ضد تروریستی است که ایران در منطقه پرچمدار آن می باشد. وی با بیان این که ایران در مبارزه با تروریسم جدی…

  استادعلوم سیاسی گیلان: نابودی داعش،نشانه اقتدارجمهوری اسلامی استReviewed by on Nov 22Rating:

  رضا سیم بر روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : نابودی داعش افتخاری برای جنبش ضد تروریستی است که ایران در منطقه پرچمدار آن می باشد.
  وی با بیان این که ایران در مبارزه با تروریسم جدی است، خاطر نشان کرد: کشور جمهوری اسلامی خود قربانی تروریسم بوده و با اهدای بیش از ۱۷ هزار شهید ترور در داخل کشور، هزینه بسیار بالایی را در این رابطه پرداخته است.
  این عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه گیلان بیان داشت: نابودی داعش افتخاری برای کشور ایران به عنوان پیش قراولان مقابله با خشونت طلبی و تروریسم در منطقه، است.
  وی اظهار داشت: این پیروزی برای خیلی ها سنگین است به ویژه برای کسانی که ترویج دهنده خشونت و تروریسم در منطقه بودند و کوشیدند تا به این گروه ها کمک کنند.
  سیم بر در بخش دیگری از این مصاحبه ، خط مشی جمهوری اسلامی ایران را دفاعی و امنیتی عنوان و تصریح کرد: حرکت کشور همیشه صلح آمیز بوده بنابراین ما از موازنه قوا و نیروهای نظامی برای تامین صلح و امنیت مردم کشورمان و مردم منطقه تلاش می کنیم.
  وی با تاکید بر ضرورت هوشیاری نسبت به ادامه توطئه های دشمنان اسلامی بیان داشت: ما با کنشگران عقلایی روبرو نیستیم، بنابراین دستگاه های امنیتی، سیاست خارجی و غیره در کشور بایستی هوشیار باشند زیرا ممکن است که حرکت های ایذایی و خشونت علیه ما در داخل مرزها ایجاد کنند.
  عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه گیلان با بیان این که این پیروزی ها نباید موجب غرور ما شود، خاطر نشان کرد: متاسفانه ریشه های عقب ماندگی فکری در منطقه به ویژه در داعش وجود دارد و تا زمانی که تفکر عقب مانده سعودی نیز هست آنها در گروه های دیگر قد علم می کنند.
  وی در ادامه با تاکید بر این مطلب که داعشی ها از کره خاکی حذف نشده اند، تصریح کرد: داعشی ها پدیده هیولاگونه ای است که خود اروپاییان به وجود آوردند، بنابراین بایستی نگران باشند زیرا داعشی های متواری از منطقه جاهایی را برای اسکان و ادامه کار انتخاب می کنند.
  خبرنگار: شادی خورشیدی سدهی ** انتشاردهنده: بابایی
  ۷۲۸۶ /۶۰۳۰

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.