• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » از اول هم کشتن پیغمبرها کار صهیونیست‌ها بوده است
  کد خبر : 2056810

  از اول هم کشتن پیغمبرها کار صهیونیست‌ها بوده است

  از اول هم کشتن پیغمبرها کار صهیونیست‌ها بوده استReviewed by on Nov 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، آیت‌الله نوری همدانی در پیامی به مناسبت نابودی داعش نوشت: «خداوند متعال را شاکریم که وعده خود را درباره جبهه مقاومت عملی کردند، إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم. خداوند این وعده را داده…

  از اول هم کشتن پیغمبرها کار صهیونیست‌ها بوده استReviewed by on Nov 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، آیت‌الله نوری همدانی در پیامی به مناسبت نابودی داعش نوشت:

  «خداوند متعال را شاکریم که وعده خود را درباره جبهه مقاومت عملی کردند، إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم. خداوند این وعده را داده که هر کس در راه خدا و احیا و استمرار ارزش‌ها گام بردارد، خداوند به او کمک خواهد کرد.

  جبهه مقاومت در سوریه و عراق توانستند داعش را ریشه‌کن کنند ـ همان سخنان حاج قاسم سلیمانی که خداوند به ایشان توفیق بیشتری بدهد و از افتخارات ما هستند، گفتند امیدواریم که در سطح زمین داعشی باقی نماند، در عراق و سوریه که قلع و قمع ریشه کن و منقرض شدند ـ اما اینها در جاهای دیگر ایادی دارند، امروز یکی از کارهای بسیار مهم برای امثال حاج قاسم سلیمانی و کسانی که در راه انقلاب و مقاومت گام بر می دارند، نابودی و انقراض داعش است، ایادی آنها عربستان سعودی، صهیونیست ها و در راس آنها آمریکایی هم بدانند که داعش محکوم به انقراض و زوال است.

  کسانی که امروز در راه ایجاد و تقویت داعش گام برداشتند، الحمدالله همه‌شان شکست خورده‌اند، و این پیروزی در نتیجه اتحاد و وحدت این جبهه مقاومت حاصل شد، بنابراین تمام کسانی که مسلمان و انقلابی هستند همه باید با هم متحد باشند تا اینکه هرجا داعش  است آن را ریشه‌کن کنند، البته ما هرچه گفتیم، براساس قرآن است، اما سیاست‌های آنها خلاف قرآن است، برای اینکه قرآن در چند جا تمام جنایات عالم بشریت را به گردن صهیونیست‌ها می‌گذارد و از اول هم کشتن پیغمبرها کار اینها بوده است.

  اما اکنون عربستان رفته با آنها متحد شده است، خودشان می‌گویند آن چه ما به زبان عبری علیه انقلاب و اسلام بگوییم همان‌ها را به زبان عربی می‌گویند، کسی که این همه از آمریکا و صهیونیست‌ها تبعیت داشته باشد، مسلّم است جلسه‌ای را در مصر ترتیب می‌دهد و امکانات را فراهم می‌کند و آنجا جمع شوند و بیانیه در تمجید آنها صادر کنند، جنایات عربستان به قدری در یمن و کودک‌کشی و تخریب یمن زیاد است که همین در پرونده آنها کافی است و شقاوت آنها را ثابت می‌کند.

  امروز دنیا از همه جهات آگاه شده و این انقلاب اسلامی باعث شد در کشورهای اسلامی بیداری ایجاد شود و همه رو به پیروزی برویم و آنها نابود خواهند شد، خدا را شکر می‌کنیم مقاومت در عراق، لبنان و سوریه داعش را منقلب کردند؛ این اتحاد باید ادامه یابد تا داعش و داعش صفتان از صحنه روزگار محو شوند.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.