• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » خدا سردار سلیمانی را حفظ کند که به قولش وفا کرد/تا استکبار است مبارزه هنوز پایان نیافته است
  کد خبر : 2056767

  خدا سردار سلیمانی را حفظ کند که به قولش وفا کرد/تا استکبار است مبارزه هنوز پایان نیافته است

  خدا سردار سلیمانی را حفظ کند که به قولش وفا کرد/تا استکبار است مبارزه هنوز پایان نیافته استReviewed by on Nov 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ژرژیک آبرامیان نماینده مسیحیان ارمنی جنوب کشور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار انقلاب نیوز اظهار داشت: داعش جزء…

  خدا سردار سلیمانی را حفظ کند که به قولش وفا کرد/تا استکبار است مبارزه هنوز پایان نیافته استReviewed by on Nov 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ژرژیک آبرامیان نماینده مسیحیان ارمنی جنوب کشور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار انقلاب نیوز اظهار داشت: داعش جزء گروهایی است که برای کنترل و هدایت دنیا به وجود آمده و با یک حرکاتی این هدایت و کنترل در دنیا صورت می گیرد که داعش هم یکی از این ها است، مدارک رو شد  و مستندات هم  منتشر شد که چه کسانی پشت این قضایا هستند.

    فتنه بزرگی در منطقه ایجاد شده بود
  وی بیان داشت: در این جریان سوء استفاده هایی از باورهای افراد می شود و این افراد را شستشوی مغزی می دهند و به کار می گیرند و چنین مصیبت هایی را در همه جای دنیا ایجاد می کنند این حرکت ها یکی و دوتا هم نیست زیرا استکبار در حال انجام این حرکات است و پایانی ندارد.  
  آبرامیان تصریح کرد: اتمام سیطره  داعش در منطقه فقط پایان یک گروه بود که برای به ثمر رساندن یک سری اهداف سیاسی و اقتصادی استکبار به معنای کل قضایا که از آن سوء استفاده کردند و فتنه ای بسیار بزرگ در منطقه  ایجاد کردند بود.   خدا سردار سلیمانی را حفظ کند که به قولش وفا کرد
  نماینده مسیحیان ارمنی جنوب کشور در مجلس گفت: خدا حفظ کند سردار سلیمانی را که به قولش وفا کرد و طومار این خلافت و حکومت در عراق و سوریه درهم پیچیده شده اما واقعیت این است که این گونه برخوردها و این گونه مسائل  پایان نیافته است.
  وی افزود: قبل از داعش گروه های دیگری بودند که به این جنایات دست می زدند که القاعده یکی از آنها بود کار کرد  و نهایتا از نظر ظاهری نابود شد اما در باطن طرز تفکر و این سازماندهی ها از بین نرفته است، این زمانی از بین خواهد رفت که ملت ها هوشیار شوند و به اصل و حقیقت موضوع پی ببرند و کسی جذب این گروه های تروریستی و افراطی نشود.
  آبرامیان خاطر نشان کرد: یعنی باید کاری صورت بگیرد که این گروه های تروریستی و انحرافی نتوانند افراد را  به یک صورت خود باخته شستشوی مغزی دهند، این مسئله خیلی جدی است وقتی فردی از جانش می گذرد و عملیات انتحاری انجام می دهد به این سادگی نمی توان گفت که برای یک منفعت دنیایی این کا را انجام داده بلکه آن نحله فکری که پشت این قضایا است و واقعیت های انسانی را به انحراف می کشاند مقصر اصلی اینها هستند.   تا استکبار است مبارزه ادامه دارد
  نماینده مسیحیان ارمنی جنوب کشور در مجلس تاکید کرد: این کار ادامه خواهد داشت، حالا در این منطقه طومارشان شکر خدا درهم پیچیده شد اما نحله فکری آنها از بین نرفته است و مجددا این شرارت ها در نقاط مختلف دنیا به صورت های مختلف نمود خواهد داشت و قضیه این است که مبارزه پایان ناپذیر است و مداوم است، همه ما وظیفه داریم که نسبت به این گروه ها و افکار انحرافی وارد مبارزه شویم و هر کدام از ما باید نقش خودمان را به درستی ایفا کنیم.
  آبرامیان به اشاره به نقش ایران در نابودی داعش اظهار داشت: ما خود به خود به دلیل تفکر و ایدئولوژی که با پیروزی انقلاب اسلامی داشتیم فکر جدیدی را به دنیا عرضه کردیم و به نظر من وجود معنویت در حکومت است که بسیار مهم است و خود به خود ما در صفوف اول مبارزه با جریان های انحرافی قرار گرفتیم و الحق تا کنون نقش ایران در مبارزه با گروه های انحرافی و تروریستی  خوبی اجرا شده است.
  وی اظهار داشت: نظرات و دیدگاه های رهبر معظم انقلاب تمام مبین همین بحث است که رهنمودهای ایشان باعث شد که در واقع نظام ما در یک جایگاهی قرار بگیرد که بتواند  با این انحرافات رو در رو شود و مبارزه کند و این مبارزه به نفع محرومینی است که به واسطه وجود اینها ضربه اساسی تحمل می کنند.   ایران در نابودی داعش نقش پر رنگی داشت
  نماینده مسیحیان ارمنی جنوب کشور در مجلس تصریح کرد: نقش ایران بسیار پر رنگ بوده و همه می دانند و می بینند و شاهد هستند که جانفشانی هایی  از سوی رزمندگان انجام شد از طرفی کارها و سازماندهی ها و ترویج این واقعیت ها باعث پیروزی شد، اگر فتواهای مراجع دیگر نظیر جناب آقای  سیستانی نبود شاید این مبارزه به این راحتی به نتیجه نمی رسید.
  آبرامیان بیان داشت: در این پیروزی چند گروه نقش داشتند، گروهی که با حق یکسان هستند و مبارزه ها را ترتیب می دهند که به نظرم نقش ایران عمده تر در همین بخش قرار دارد و جانفشانی و مبارزه حقیقی که در میدان با تروریست ها انجام شد که من در کل این را پیروزی این فکر و پیروزی ایران می بینم، نقش بسیار مهمی از سوی ایران انجام شد اما در عین حال باید اذعان کنیم که این مبارزه ادامه دارد.
  وی در پاسخ به این سوال که در میان شهدای مدافع حرم هم از مسلمانان  هم از مسیحیان حضور داشتتند این مسئله را چگونه ارزیابی می کنید؟ اظهار داشت: همین یک واقعیت است، یعنی همان منشاء مشترک، دشمن مشترک و مبارزه مشترک این واقعیتی است که نهایتا طرفداران اهل حق و حق جویان را با هم متحد می کند و این مسئله ای است که پیش بینی شده هم است و ادامه هم پیدا خواهد کرد.
  گفتگو از مرضیه مهدیلو

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.