• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جنایات آمریکا در کشورهای اسلامی عین شکست است
  کد خبر : 2056711

  جنایات آمریکا در کشورهای اسلامی عین شکست است

  جنایات آمریکا در کشورهای اسلامی عین شکست استReviewed by on Nov 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح چهارشنبه در دیدار با اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج استانداری خراسان جنوبی ضمن تبریک شکست جبهه تکفیری در عراق، اظهار داشت: این پیروزی در واقع پیروزی نیروهای بسیج…

  جنایات آمریکا در کشورهای اسلامی عین شکست استReviewed by on Nov 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح چهارشنبه در دیدار با اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج استانداری خراسان جنوبی ضمن تبریک شکست جبهه تکفیری در عراق، اظهار داشت: این پیروزی در واقع پیروزی نیروهای بسیج در منطقه است.

  وی با اشاره به اینکه در هر موضوعی مسئله شکست یا پیروزی وجود دارد، بیان کرد: با این وجود عنصرهایی در عالم هستی وجود دارند که در ذات خود پیروز بوده و قابل شکست نیستند.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه آنچه در این عناصر به عنوان شکست مطرح می شود در واقع جنبه ظاهری و بیرونی ان است، عنوان داشت: در حق و باطل، عدل یا ظلم و عقل یا جهل از جمله عناصری هستند که در آن پیروزی حق، عدل و عقل ذاتی است.

  عبادی اضافه کرد: بنابراین اگر در هر کاری دقیقا با کارشناسی درست در جبهه حق بوده، داعیه عدل داشته باشیم و بر اساس علم و به راهنمایی عقل حرکت کنیم هیچ گاه شکست نخواهیم خورد.

  وی با بیان اینکه شکست ها به این دلیل است که خود را با عقل، علم، عدل و حق تطبیق نکرده ایم، عنوان داشت: جنایت هایی که امروز در سطح جهان انجام می شود از جنایات میانمار گرفته تا آفریقا، فلسطین، یمن، سوریه و عراق عین شکست است و هیچ وقت پیروز نخواهد شد.

  مهمترین نشانه بسیجی بی نشانی و بی ادعایی است

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به شاخص های بسیجی، گفت: بسیجی به کسی گفته می شود که بر اساس رحمانیت خدا که حق بوده و بر اساس دانش پیغمبران که عین عدل است و به پیروی از رهبران عدالت خواه خود را تنظیم می کند و این قابل شکست نیست.

  عبادی ادامه داد: بسیجی کسی است که زیرساخت های خود را به گونه ای تامین کند که هرانچه برای او پیش آمد خیر باشد چراکه خود را بر خیر تنظیم کرده است.

  وی با بیان اینکه بسیج یک فرهنگ و تفکر است و نه یک نام و نشان، بیان کرد: یکی از مهمترین نشانه های بسیجی بی نشانی و بی ادعایی است و اگر به دنبال نام و نشان بودیم بسیجی نخواهیم بود.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اضافه کرد: بسیجی با خدا معامله کرده و وقتی با خدا معامله شد تمام آن سود خواهد بود.

  عبادی با تأکید بر اینکه پیروزی هیچگاه بامادیات نبوده و نخواهد بود، عنوان داشت: تمام مادیات و امکانات با یک زلزله در یک شب نابود می شود و پیروز نخواهد شد.

  وی با بیان اینکه بسیجی مال عده خاصی نیست، افزود: در هر پست و سازمانی هر کس دارای این تفکر باشد بسیجی می شود و این یعنی در تاریخ همه انسان هایی که ائمه، پیامبران و حق را کمک کرده اند بسیجی هستند.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به بسیجیان گفت: دشمن در بسیجی طمع نمی کند و اگر طمع کرد یقین بدانید مشکل داریم بنابراین سنگر خدا را رها نکنید و یقین بدانید پیروزی از آن شما شماست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.