• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اجلاس ایران، ترکیه، روسیه و سوریه راهکار جدید برای ثبات و تأمین امنیت در منطقه است
  کد خبر : 2056587

  اجلاس ایران، ترکیه، روسیه و سوریه راهکار جدید برای ثبات و تأمین امنیت در منطقه است

  اجلاس ایران، ترکیه، روسیه و سوریه راهکار جدید برای ثبات و تأمین امنیت در منطقه استReviewed by on Nov 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگازان جوان، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در جمع خبرنگاران و در حاشیه اجلاس جهانی “محبان اهل بیت و…

  اجلاس ایران، ترکیه، روسیه و سوریه راهکار جدید برای ثبات و تأمین امنیت در منطقه استReviewed by on Nov 22Rating:

  اجلاس ایران، ترکیه، روسیه و سوریه راهکار جدید برای ثبات و تأمین امنیت در منطقه استبه گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگازان جوان، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در جمع خبرنگاران و در حاشیه اجلاس جهانی “محبان اهل بیت و مسئله تکفیری‌ها” درباره اجلاس ایران، ترکیه و روسیه، اظهارکرد: اجلاس سران در سوچی یکی از نقاط عطف، اساسی و تعیین کننده در ثبات و صلح در سوریه است.

  وی ادامه داد: این اجلاس خوشبختانه در زمانی برگزار می شود که آخرین پایگاه های خباثت، کینه توزی و خصومت گروه های تروریستی در سوریه برچیده شده است و با شکست فاحشی مجبور به عقب نشینی شدند.

  سخنگوی وزارت مور خارجه تاکید کرد: مقاومت و تلاش برای مبارزه با تفکر افراطی داعش باید با جدیت تمام نه تنها در جهان اسلام بلکه در تمام جهان ادامه یابد.

  قاسمی بیان کرد: نشست رؤسای جمهور ایران، سوریه‌، ترکیه و روسیه در سوچی می تواند راهکار جدید و نقشه راهی برای ثبات و تأمین امنیت در منطقه باشد.

  سخنگوی وزارت امور خارجه اضافه کرد: این مذاکرات با تصمیمات که در آن اتخاذ می شود می تواند تا حد زیادی ثبات و امنیت را به منطقه برگرداند.

  وی افزود: گروه های تروریستی، حامیانشان و کسانی که گروه های افراطی را مسلح کردند در آینده به تلاشهای مذبوحانه خود برای ایجاد ناامنی، بی ثباتی در منطقه، شکاف در جهان اسلام و مسلمانان اقدام کنند که ما به هوشیاری و هوشمندی ملل و دولتهای اسلامی نیاز داریم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.