• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بسیج الگویی برای محور مقاومت در خاورمیانه * احمد جعفری چمازکتی
  کد خبر : 2056549

  بسیج الگویی برای محور مقاومت در خاورمیانه * احمد جعفری چمازکتی

  بسیج الگویی برای محور مقاومت در خاورمیانه * احمد جعفری چمازکتیReviewed by on Nov 22Rating: رصد اخبار جنگ در منطقه موید این حقیقت است که زمانی محور مقاومت توانست دست پیش در معادلات منطقه ای داشته باشد که مستشاران ایرانی وارد صحنه نبرد شدند . سرداران ایرانی هم تاکید دارند زمانی توانستند معادلات صحنه نبرد…

  بسیج الگویی برای محور مقاومت در خاورمیانه * احمد جعفری چمازکتیReviewed by on Nov 22Rating:

  رصد اخبار جنگ در منطقه موید این حقیقت است که زمانی محور مقاومت توانست دست پیش در معادلات منطقه ای داشته باشد که مستشاران ایرانی وارد صحنه نبرد شدند .
  سرداران ایرانی هم تاکید دارند زمانی توانستند معادلات صحنه نبرد را تغییر دهند که مدافعان مردمی در عراق و سوریه، پای کار آمدند.
  سخنی به گزاف نگفته ایم اگر بگوییم مدل بسیج بیست میلیونی ایرانی توانست خاورمیانه را از چنگال سرطان داعش نجات دهد.
  سرداران ایرانی با استفاده از ابتکار بنیانگذار جمهوری اسلامی (ره) که پیش از این در دفاع مقدس هشت ساله جواب داده بود، توانستند داوطلبان مردمی در منطقه خاورمیانه را حول محور مقاومت ساماندهی کنند تا از این رهگذر ، ضمن خنثی کردن برنامه ریزی های بلند مدت سرویس های کشورهای غربی و سعودی – صهیونیستی ، گروه خشن و ضد انسانی تا بن دندان مسلح داعش را نابود سازند.
  ضمن تبریک هفته بسیج به خانواده های معظم شهدای دفاع مقدس ، شهدای حرم و محور مقاومت، تاکید دارد حفظ این شجره طیبه منوط به بروزرسانی و تجهیز این سازمان به قابلیت های نبرد در فضای حقیقی و مجازی متناسب با استانداردهای امروز است . چرا که تا نظام اسلامی برپاست ، دشمنی ها هم ادامه خواهد داشت و حفظ و ارتقای ظرفیت های بسیج ضامن حفظ و حراست از ایران عزیز است .

  * مدرس و کارشناس رسانه

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.