• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پوتین: ۹۸ درصد سرزمین سوریه در اختیار ارتش این کشور قرار دارد
  کد خبر : 2056369

  پوتین: ۹۸ درصد سرزمین سوریه در اختیار ارتش این کشور قرار دارد

  پوتین: ۹۸ درصد سرزمین سوریه در اختیار ارتش این کشور قرار داردReviewed by on Nov 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، پوتین با میلوش زمان رئیس جمهوری چک در شهر بندری سوچی در ساحل دریای سیاه دیدار و با وی در باره موضوعات همکاری های دوجانبه و برخی مسائل مهم بین المللی…

  پوتین: ۹۸ درصد سرزمین سوریه در اختیار ارتش این کشور قرار داردReviewed by on Nov 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، پوتین با میلوش زمان رئیس جمهوری چک در شهر بندری سوچی در ساحل دریای سیاه دیدار و با وی در باره موضوعات همکاری های دوجانبه و برخی مسائل مهم بین المللی به ویژه مساله سوریه، گفت وگو کرد.
  بر اساس گزارش دفتر مطبوعاتی کاخ کرملین، زمان در آغاز این دیدار خطاب به پوتین گفت: شما در سوریه به پیروزی دست یافته اید، زیرا تقریبا تمامی خاک این کشور به استثنای چند بخش در اختیار نیروهای ارتش آن قرار دارد.
  رئیس جمهوری چک با اشاره به پیروزی حکومت سوریه بر تروریست ها گفت: بشار اسد رئیس جمهوری سوریه به این پیروزی دست یافت و وی رئیس جمهوری منتخب و دمکراتیک است.
  پوتین هم با تایید سخنان زمان اظهار داشت: واقعا این درست است و بیش از ۹۸ درصد سرزمین سوریه تحت تسلط نیروهای ارتش آن قرار دارد.
  وی افزود: کانون های تروریستی هنوز در برخی نقاط سوریه وجود دارد، اما با ضربات کوبنده نیروی هوافضای روسیه و ارتش سوریه و متحدان آن، تروریست ها از بین می روند. در دیدار امروز به طور مفصل وضعیت را شرح خواهم داد.
  در ادامه دیدار پوتین و زمان که با حضور خبرنگاران صورت گرفت، موضوعات همکاری های اقتصادی و صنعتی روسیه و چک مطرح و مورد بررسی و مذاکره قرار گرفت.
  پوتین با اشاره به برنامه سفر رئیس جمهوری چک و دیدار وی از شهر یکاترینبورگ مرکز بزرگ صنعتی روسیه در منطقه اورال، ابراز امیدواری کرد همکاری های دو کشور گسترش یابد.
  رئیس جمهوری چک نیز با بیان اینکه در این سفر هیاتی متشکل از ۱۴۰ نفر وی را همراهی می کند گفت: این در حالی است که در سفر به فرانسه ۱۴ نفر همراه داشتم.
  پوتین در پاسخ گفت: کار درستی کردید، زیرا بخش عمده همکاری های شما در روسیه قرار دارد و شرکت های بزرگ چک همچون شرکت خودروسازی اشکودا با روسیه مشارکت نزدیک دارند.
  اروپام*۳۹۱**۱۴۸۶**انتشار دهنده: محسن شریفی**

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.