• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » ارزشیابی در تحقق بهینه اهداف نظام آموزشی کشور نقش ویژه ای دارد
  کد خبر : 2056342

  ارزشیابی در تحقق بهینه اهداف نظام آموزشی کشور نقش ویژه ای دارد

  ارزشیابی در تحقق بهینه اهداف نظام آموزشی کشور نقش ویژه ای داردReviewed by on Nov 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، بهرام مغفرت جو عصر سه شنبه در اولین جلسه کمیته برنامه ریزی و اجرایی جشنواره تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی با بیان اینکه ارزشیابی در تحقق بهینه اهداف…

  ارزشیابی در تحقق بهینه اهداف نظام آموزشی کشور نقش ویژه ای داردReviewed by on Nov 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، بهرام مغفرت جو عصر سه شنبه در اولین جلسه کمیته برنامه ریزی و اجرایی جشنواره تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی با بیان اینکه ارزشیابی در تحقق بهینه اهداف نظام آموزشی کشور نقش ویژه ای دارد افزود: تاکنون پنج نفر از فرهنگیان استان حائز رتبه های کشوری شده اند.

  وی ادامه داد: جشنواره تجربیات برتر حوزه سنجش و ارزشیابی از سالتحصیلی ۹۱-۹۲ آغاز شده است و تاکنون ۵ نفر از فرهنگیان استان حائز رتبه های کشوری شده اند.

  مغفرت جو خاطر نشان کرد: در سال تحصیلی ۹۵-۹۶، تعداد ۴۲ نفر از فرهنگیان استان شامل ۴نفر آقا و ۳۸نفر خانم در ۱۱ منطقه آموزشی استان در این جشنواره شرکت کردند.

  وی گفت: آیین تجلیل از رتبه های برتر کشوری جشنواره سالتحصیلی ۹۵-۹۶ آذر ماه امسال برگزار می شود و ۲ نفر از همکاران استان آذربایجان غربی نیز مورد تقدیر قرار می گیرند.

  رئیس اداره سنجش اداره کل اموزش و پرورش آذربایجان غربی افزود: حضور فعال در این جشنواره جزو شاخصهای ارزیابی عملکرد مناطق خواهد بود و پیش بینی می شود استقبال از این جشنواره امسال بیش از گذشته باشد.

  سیدسیاح معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان غربی نیز بیان کرد: کیفیت بخشی و تکمیل فرآیند یاددهی و یادگیری در حوزه سنجش و ارزیابی اهمیت ویژه ای دارد.

  مقصود رزم آرا معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش آذربایجان غربی نیز با بیان اینکه ارزشیابی بخش کلیدی در ارتقاء کیفیت نظام های آموزشی جهان محسوب می شود؛ اظهار کرد: چارچوب ارزشیابی شایستگی محور در شورای عالی آموزش و پرورش تصویب شده است و در سالهای آینده عملیاتی خواهد شد.

  وی ادامه داد: ارزشیابی شایستگی محور یک ارزشیابی همه جانبه بر پایه حکمت متعالیه ملاصدا می باشد و مکمل ارزشیابی کیفی توصیفی خواهد بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.