• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جشن نابودی داعش مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی است
  کد خبر : 2056330

  جشن نابودی داعش مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی است

  جشن نابودی داعش مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی استReviewed by on Nov 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله علی‌اکبر سیفی مازندرانی در سخنانی‌ با اشاره به اینکه طلاب و روحانیون باید از اوضاع سیاسی اطلاع داشته باشند، اظهار داشت: اینکه عالم و متعلم، فقیه، فاضل و طلبه بخواهد در…

  جشن نابودی داعش مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی استReviewed by on Nov 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله علی‌اکبر سیفی مازندرانی در سخنانی‌ با اشاره به اینکه طلاب و روحانیون باید از اوضاع سیاسی اطلاع داشته باشند، اظهار داشت: اینکه عالم و متعلم، فقیه، فاضل و طلبه بخواهد در حوزه علمیه فقط به موضوع درس و بحث بپردازد و از اوضاع سیاسی بی‌اطلاع باشد، خلاف سنت اهل‌بیت (ع) است.

  وی با بیان اینکه سه مطلب مهم و سرنوشت‌ساز بر سرنوشت مسلمین تأثیرگذار بوده است، افزود: زلزله غرب کشور مصیبت بزرگی بود که متأسفانه افراد شیاد و فرصت‌طلب از این مسئله سوءاستفاده کردند که به‌نوعی برخی افراد گفتند زلزله به دلیل کثرت گناه بوده است، البته این سخنان در جنگ هم بود در آن موقع میان طلاب حوزه کار به‌جایی رسید که مرجع دینی جنگ علیه ایران را نتیجه گناهان امت دانست و امام راحل (ره) در این رابطه موضع گرفتند و فرمودند این جنگ برای ما رحمت و امتحان است امروز فهمیدم که اگر دفاع مقدس نبود امنیت نظامی و تربیت نیروهای نظامی را نداشتیم که پوزه داعش را به خاک بمالند.

  استاد درس خارج حوزه علمیه ادامه داد: نتیجه جنگ و دفاع مقدس ، قدرت امروز نیروی نظامی ما در مقابل داعش بود، ملت و امت ما مثل کسانی نیستند که قتل و سرپیچی انبیاء می‌کردند که عذاب بر آن‌ها نازل می‌شد، بلکه اما مردم امروز ایران مصداق آیات عذاب نیستند، بلکه مصداق سوره الحدید، آیه ۲۲ – 23 است، این مصیبت‌ها در کتاب تقدیر الهی نوشته‌شده است چرا؟ به دلیل رشد امت این مصیبت‌ها به وجود می‌آید.

  وی تصریح کرد: قرآن کریم می‌فرماید اگر ما مصیبتی می‌فرستیم به جهت این است که می‌خواهیم امت را رشد دهیم له دلیل اینکه این‌ها قدرت پروردگار را حس کرده و متکی به قدرت الهی باشند.

  سیفی مازندرانی به مطلب دوم مهم و سرنوشت‌ساز بر سرنوشت مسلمین اشاره و خاطرنشان کرد: مسئله لبنان بود که در طول تاریخ انقلاب چنین حادثه‌ای وجود نداشت که نخست‌وزیر رسمی کشوری را بدزدند و او را کانالیزه کنند، این کار عیناً همان کاری است که با رفیق حریری انجام دادند قتل رفیق حریری را به گردن نظام سوریه و حزب‌الله انداختند و سرانجام همین سعد حریری عذرخواهی کرد و فهمید بازی‌خورده است.

  وی داعش را تربیت‌شده دانشگاه‌های وهابی مکه و مدینه دانست و ابراز کرد: اکنون‌که پروژه اسرائیل دوم در کردستان عراق شکست خورد به سراغ لبنان رفتند.

  استاد حوزه علمیه به موضوع سوم اشاره و ابراز کرد: جشن نابودی داعش موضوع مهم و سرنوشت‌ساز است که بر سرنوشت مسلمین تأثیرگذار بوده، بسیار شیرین و مایه خوشحالی است که ان‌شا‌الله مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی خواهد بود.

  وی با اشاره به اینکه خداوند را شاکر هستیم که این خائنین وهابی داعش را به رهبری ایران نابود کرد، تصریح کرد: عربستان خائن‌الحرمین است که مجری طرح‌های آمریکا و اسرائیل در منطقه است.

  سیفی‌مازندرانی با بیان اینکه آیه ۳۸ سوره محمد خطاب به منافقین عرب است، عنوان کرد: اگر به رسول خدا پشت کنید خداوند قوم دیگری را به یاری او می‌فرستند آیه که نازل شد رسول خدا پشت سلمان زد و گفت آن قومی که خداوند بدیل شما کفار عرب قرار می‌دهد سلمان فارسی و اهل اوست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.