• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نابودی داعش شکست بزرگی برای مدعیان قدرت در جهان رقم زد
  کد خبر : 2056316

  نابودی داعش شکست بزرگی برای مدعیان قدرت در جهان رقم زد

  نابودی داعش شکست بزرگی برای مدعیان قدرت در جهان رقم زدReviewed by on Nov 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی در پیامی نابودی داعش را به دولت و مردم عراق و سوریه تبریک گفت و از مجاهدت‌های رزمندگان و جهادگران در این عرصه تقدیر کرد….

  نابودی داعش شکست بزرگی برای مدعیان قدرت در جهان رقم زدReviewed by on Nov 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی در پیامی نابودی داعش را به دولت و مردم عراق و سوریه تبریک گفت و از مجاهدت‌های رزمندگان و جهادگران در این عرصه تقدیر کرد.

  در این پیام آمده است: تاریخ بار دیگر آیت خدا را در مقابل دیدگان انسان‌ها نمایان ساخت و وعده نابودی باطل و پیروزی حق را بر دل‌های عبرت گیرندگان طنین‌انداز کرد. هدایت‌گری‌های رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی ایران، روشنگری‌های مرجعیت دینی و همدلی مردم با رزمندگان اسلام، موجب شد تا شجره بی‌ریشه داعش که چند صباحی توسط استکبار جهانی و با حمایت‌های برخی دولت‌های منطقه ایجاد شده بود، خشکانده و پرچم شیطانی آنها را که سعی داشتند با شعائر اسلامی و دینی برای خود مشروعیت ایجاد کنند، پایین آورد.

  در ادامه این پیام تصریح شده است: قدرت‌های استکباری در سال‌های اخیر که رشد گسترده اسلام و توجه جهانیان به آموزه‌های اسلام ناب را در سراسر گیتی مشاهده کرده بودند، سعی داشتند با ایجاد داعش، جنگی فرسایشی را در کشورهای اسلامی به راه بیندازند و ضمن مخدوش کردن چهره رحمانی و آزادی‌خواه اسلام در جهان، در سایه آن، نقشه‌های شوم خود را علیه ملت‌های آزاده اجرایی سازند.

  در این پیام افزوده شده است: این نطفه نامشروع، در عمر منحوس خود با فریب افراد به ویژه جوانانی از ملیت‌های مختلف، جنایت‌های وحشیانه‌ای را نسبت به انسان‌ها با ادیان و مذاهب مختلف روا داشتند که کمتر ذهنی توان تصور آن را می‌کند.

  در ادامه این پیام آمده است: داعش با خیال ایجاد حکومت اسلامی، تلاش کرد خشن‌ترین چهره دین‌داری را از اسلام به جهانیان نشان دهد ولی با تدبیر مقام معظم رهبری و هوشیاری مرجعیت دینی عراق و بسیج مردم در برابر داعش، همچنین تلاش‌های فرزند برومند اسلام جناب سید حسن نصرالله در بیدارگری مردم نسبت به فتنه آمریکایی صهیونیستی داعش و مجاهدت‌های رزمندگان اسلام چون بسیج مردمی و ارتش عراق و سوریه و در کنار آنها نیروی قدس سپاه به فرماندهی سردار سرلشکر قاسم سلیمانی، نه تنها این فتنه را خنثی ساخت، بلکه شکست بزرگ دیگری را برای مدعیان قدرت در جهان رقم زد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.