• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عمر داعش به سر آمد اما دفاع همچنان باقی است
  کد خبر : 2056224

  عمر داعش به سر آمد اما دفاع همچنان باقی است

  عمر داعش به سر آمد اما دفاع همچنان باقی استReviewed by on Nov 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، محمد ایمانی طی یادداشتی در کانال تلگرامی اش نوشت: شیشه عمر هیولای داعش، با رشادت و جانفشانی فرزندان مقاومت اسلامی در عراق و سوریه شکست. این پیروزی بزرگ، جای…

  عمر داعش به سر آمد اما دفاع همچنان باقی استReviewed by on Nov 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، محمد ایمانی طی یادداشتی در کانال تلگرامی اش نوشت: شیشه عمر هیولای داعش، با رشادت و جانفشانی فرزندان مقاومت اسلامی در عراق و سوریه شکست. این پیروزی بزرگ، جای شکرگذاری دارد. فرزندان مقاومت پس از ۷ سال، در نبرد دشوار و پیچیده ای پیروز شدند که هنری کیسینجر و موشه یعلون ( وزیر جنگ اسرائیل) آن را جنگ جهانی سوم خوانده بودند. این، یک فاز مهم از نبرد سرنوشت سازی است که از سوی صهیونیسم مسیحی به عنوان جنگ تمدن ها و زایمان خاورمیانه جدید یا تغییر نقشه خاورمیانه نام گرفته بود.
  آری سیمای غرب آسیا در حال دگرگونی است اما نه آن گونه که صهیونیسم مسیحی، ۱۶ سال قبل با حمله به افغانستان و عراق و به نیت گسترش نکبت و ذلت از فلسطین اشغالی به سراسر منطقه استارت زدند. امروز، فرزند برنای مقاومت برای شکستن هیمنه فراعنه قد برافراشته است. اما این پیروزی، پایان عمر داعش است و نه تروریسم نیابتی که هر چند وقت یک بار نقاب عوض می کند و در قالب مزدورانی دیگر باز می گردد.
  نشان به آن نشان که زمانی نه چندان دور، طالبان و سپس القاعده را علم کردند و منطقه را با استفاده از ظرفیت های درونی ِبه خدمت گرفته شده، در کام بی ثباتی و جنگ بردند. باز هم اگر سند می خواهید، آشوب نیابتی سبز در ایران ۸۸ که دست اندرکاران آن، پس از اوج گیری فتنه تروریست ها در سوریه، با تروریست های وارداتی اعلام همبستگی کردند!
  خطاست اگر خیال کنیم جنگ تمام شده و باید سلاح و سپر بر زمین گذاشت. دشمن اصلیدر تل آویو و واشنگتن و لندن، زخم عمیقی خورده است. پیروزی بر داعش را باید با شکوه تمام جشن گرفت. اما نباید در توهم غفلت آور پایان جنگ فرو رفت. این حقیقت را امام خمینی (ره) درست در روز اعلام متارکه جنگ با صدام ( ۲۹ تیر ۱۳۶۷) و پیام قبول قطعنامه ۵۹۸ به همه ما آموخت. امروز البته محور مقاومت در موضع اقتدار و پیروزی مضاعف است. امام آن روز یادآور شد:
   "اذناب امریکا باید بدانند که شهادت در راه خدا مسئله‌ای نیست که بشود با پیروزی یا شکست در صحنه‌های نبرد مقایسه شود. مقام شهادت، خود اوج بندگی و سیر و سلوک در عالم معنویت است. نباید شهادت را تا این اندازه به سقوط بکشانیم که بگوییم در عوض شهادت فرزندان اسلام تنها خرمشهر و یا شهرهای دیگر آزاد شد. تمامی اینها خیالات باطل ملی گرا هاست. ما هدفمان بالاتر از آن است. ملی گر اها تصور نمودند ما هدفمان پیاده کردن اهداف بین الملل اسلامی در جهان فقر و گرسنگی است.
   ما می‌گوییم تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم. ما بر سر شهر و مملکت با کسی دعوا نداریم. ما تصمیم داریم پرچم لا اله الّا الله را بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز درآوریم. پس‌ای فرزندان ارتشی و سپاهی و بسیجی‌ام، وای نیروهای مردمی، هرگز از دست دادن موضعی را با تأثر و گرفتن مکانی را با غرور و شادی بیان نکنید که اینها در برابر هدف شما به قدری ناچیزند که تمامی دنیا در مقایسه با آخرت". (صحیفه امام خمینی ، جلد ۲۱ ، صفحه ۸۸)

   

  مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری فارس صرفا آن را بازنشر کرده است.

  بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.