• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » روحانی: بنیان گروهک تروریستی که از قدرت های بزرگ و برخی کشورهای مرتجع منطقه ارتزاق می کرد، کنده شد
  کد خبر : 2056037

  روحانی: بنیان گروهک تروریستی که از قدرت های بزرگ و برخی کشورهای مرتجع منطقه ارتزاق می کرد، کنده شد

  روحانی: بنیان گروهک تروریستی که از قدرت های بزرگ و برخی کشورهای مرتجع منطقه ارتزاق می کرد، کنده شدReviewed by on Nov 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز سه شنبه در پنجمین کنگره سراسری خانه کارگر از رزمندگان اسلام، دیپلمات های کشور، دولت و…

  روحانی: بنیان گروهک تروریستی که از قدرت های بزرگ و برخی کشورهای مرتجع منطقه ارتزاق می کرد، کنده شدReviewed by on Nov 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز سه شنبه در پنجمین کنگره سراسری خانه کارگر از رزمندگان اسلام، دیپلمات های کشور، دولت و ملت، رهبر معظم انقلاب ، نیروهای مسلح، ملت ایران، عراق و سوریه و لبنان به خاطر پایان گروهی که جز شر و نکبت و ویرانی و آدم کشی و توهش چیزی را به همراه نداشتند تشکر کرد.
  وی ادامه داد: گروهک تروریستی که توسط قدرت های بزرگ و برخی کشورهای مرتجع منطقه ارتزاق و مسلح و پول به آنان داده شد، موزه های عراق و سوریه تاراج کردند و توسط همان دولت ها در بازار فروختند. ای کاش به همین اکتفا می شد و آثار موزه ها را می فروختند، دختران مردم را نیز در بازار فروختند و روی جنایتکاران تاریخ را سفید کردند، انسان ها را زنده زنده در قفس سوزاندند.
  رییس جمهوری یادآور شد: بهترین جوانان این منطقه را با خنجر سر بریدند و به هیچ کس رحم نکردند. هیچ وقت فکر نمی کردیم در قرن بیست و یکم جنایتکارانی اینچنین وحشی و مورد حمایت قدرت های بزرگ، غربی ها و آمریکایی ها و به خصوص رژیم غاصب صهیونیستی قرار بگیرند و این همه جنایت کنند ؛ و چه فکرها که ارباب آن ها در سر نداشتند.
  روحانی گفت: اربابان آن ها فکر می کردند این ها برای سالیان دراز در این منطقه می مانند و اختلاف، آدم کشی و غارت را ادامه می دهند . الحمدالله با عنایات پرودگار و با مجاهدت ملت های منطقه امروز می توانیم بگوییم این شر یا از سر مردم برداشته شده یا خیلی کم شده است البته آثار این گروهک هنوز ادامه خواهد داشت اما اساس و بنیان این ها کنده شد و این کار بزرگ و عظیمی بود.
  وی ادامه داد: این پیروزی را به رهبر معظم انقلاب، نیروهای مسلح، ارتش و سپاه جمهوری اسلامی ایران، نیروی قدس، سردار سلیمانی و به همه نیروهای نیروهایی که تلاش کردند تبریک می گوییم، همچنین به دیپلمات ها تبریک می گوییم که در اجلاس آستانه تلاش کردند برای اینکه منطقه را به صلح، ثبات و امنیت برگردانند.
  رییس قوه مجریه گفت: در همین زمینه فردا اجلاس مهمی در کشور روسیه با حضور روسای جمهور سه کشور ایران، روسیه و ترکیه برگزار می شود تا برای مساله سوریه و آینده و امنیت این کشور و منطقه گفت و گو کنند و این یک خبر خوشی برای مردم ایران و منطقه است. البته کار اصلی را مردم و ارتش سوریه، عراق و لبنان انجام دادند اما کشورهایی از جمله جمهوری اسلامی ایران در این زمینه کمک کردند چرا که وظیفه همه ما مقابله با این جنایت بزرگی بود.
  این خبر در حال تکمیل است.
  سیام*۹۲۵۴**خبرنگار: سجاد خسروانیان

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.