• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » روزنامه الثوره: زبان اعراب در خدمت صهیونیست ها است
  کد خبر : 2056031

  روزنامه الثوره: زبان اعراب در خدمت صهیونیست ها است

  روزنامه الثوره: زبان اعراب در خدمت صهیونیست ها استReviewed by on Nov 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، روزنامه الثوره سوریه روز سه شنبه در سر مقاله خود نوشت: آمریکا و دوستان آن در منطقه از توطئه گری برای منطقه و ملت های آن خسته نمی شوند و برای دست یابی به…

  روزنامه الثوره: زبان اعراب در خدمت صهیونیست ها استReviewed by on Nov 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، روزنامه الثوره سوریه روز سه شنبه در سر مقاله خود نوشت: آمریکا و دوستان آن در منطقه از توطئه گری برای منطقه و ملت های آن خسته نمی شوند و برای دست یابی به اهداف خود از هیچ مکر و دروغی فروگذاری نمی کنند.
  این روزنامه سوری افزود: تاریخ نزدیک و ویرانی موجود یکی از بهترین نشانه های این توطئه هاست که به بهانه ای واهی و جلو چشمان سازمان ملل و شورای امنیت با حمله به عراق آغاز شد.
  اگر پیروزی های ارتش سوریه با پشتیبانی هم پیمان ها نبود که آینده ای جدید را برای سوریه، منطقه و جهان رقم بزند و بافته های دشمنان را رشته کند اکنون سازمان ملل به منبری برای تایید تجاوز به کشوری دیگر تبدیل شده بود.
  در سرمقاله روزنامه الثوره آمده است که پیروزی های ارتش سوریه از دیرالزور و المیادین تا البوکمال و همزمان نابودی داعش درعراق همه این واقعیت ها، آمریکا را وادار کرده است تا همه نقشه های خود را به کار بندد و حامیان مالی تروریسم را تشویق کند که به اقدام های تروریستی آشکار دست بزنند.
  خمپاره باران روزانه پایتخت سوریه در آستانه اجلاس سوچی و تلاش گروه های تروریستی برای انجام اقداماتی که در حد توان آن ها نیست یکی از این توطئه هاست.
  اما آمریکا که درمقابل صحنه نابودی داعش قرارگرفته است به بازسازی تروریست ها به نام و نشان های دیگری خواهد پرداخت همانطور که پیش از این انجام داده است.
  از سوی دیگر آشکار شدن و تقویت روابط عربستان و رژیم صهیونیستی که روز به روز آشکارتر می شود و اعتراف مسئولان رژیم صهیونیستی به اینکه ‘سعودی ها با زبان عربی همان چیزی را تکرار می کنند که ما با زبان عبری می گوییم’ نشانه سطح بالای روابط دو رژیم و خدمت به صهیونیست هاست.
  مواضع اتحادیه عرب و همزمان اظهارات صهیونیست ها درباره همسانی مواضع با عربستان، مقدمه اعلام شراکتی واقعی میان اعراب و صهیونیست ها در راستای اجرای آخرین توطئه های تجاوزکارانه است.
  خاورم**۶۱۱۶ ** ۱۰۶۴

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.