• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » خبرنگار ‌BBC در عملیات خیبرشیمیایی شده بود اما نگفتند ..!
  کد خبر : 205598

  خبرنگار ‌BBC در عملیات خیبرشیمیایی شده بود اما نگفتند ..!

  خبرنگار ‌BBC در عملیات خیبرشیمیایی شده بود اما نگفتند ..!Reviewed by Aryan on Dec 15Rating: سیریل بن‌فورد خبرنگار بی‌بی‌سی در سال ۶۲ و در جریان عملیات خیبر در همراهی با یک هیئت سازمان ملل جهت تحقیق و بررسی استفاده رژیم بعثی صدام از سلاح شیمیایی علیه رزمندگان ایران، بر اثر استنشاق گاز خردل مجروح شد….

  خبرنگار ‌BBC در عملیات خیبرشیمیایی شده بود اما نگفتند ..!Reviewed by Aryan on Dec 15Rating:

  سیریل بن‌فورد خبرنگار بی‌بی‌سی در سال ۶۲ و در جریان عملیات خیبر در همراهی با یک هیئت سازمان ملل جهت تحقیق و بررسی استفاده رژیم بعثی صدام از سلاح شیمیایی علیه رزمندگان ایران، بر اثر استنشاق گاز خردل مجروح شد.

  به گزارش انتخاب به نقل از فارس، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ضمن اعلام آمادگی برای ارائه اسناد دلیل مرگ خبرنگار شبکه بی‌بی‌سی حاضر در عملیات خیبر در سال 62 به خانواده‌اش گفت: بی‌بی‌سی از افشای چگونگی فوت این خبرنگار و پرده‌برداری از جنایت دولت انگلیس در تجهیز صدام به سلاح‌های شیمیایی در هراس است.

  سردار سیدمحمد باقرزاده اظهار داشت: سیریل بن‌فورد خبرنگار بی‌بی‌سی در سال 62 و در جریان عملیات خیبر در همراهی با یک هیئت سازمان ملل جهت تحقیق و بررسی استفاده رژیم بعثی صدام از سلاح شیمیایی علیه رزمندگان ایران، بر اثر استنشاق گاز خردل مجروح شد و پس از تحمل سال‌ها بیماری در ژانویه 2011 از دنیا رفت. وی ادامه داد: درپی درخواست خانواده این خبرنگار برای دریافت غرامت، بی‌بی‌سی ضمن تحت فشار قرار دادن آنها از هرگونه مساعدت جهت دریافت غرامت به خانواده وی سرباز می‌زند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.