• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سردار سلیمانی نه از سر انتقام شخصی بلکه برای هویت بخشی به بشریت، قول نابودی داعش را داد/دیگر خلافتی به نام داعش وجود ندارد
  کد خبر : 2055830

  سردار سلیمانی نه از سر انتقام شخصی بلکه برای هویت بخشی به بشریت، قول نابودی داعش را داد/دیگر خلافتی به نام داعش وجود ندارد

  سردار سلیمانی نه از سر انتقام شخصی بلکه برای هویت بخشی به بشریت، قول نابودی داعش را داد/دیگر خلافتی به نام داعش وجود نداردReviewed by on Nov 21Rating: کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: دومینو سقوط تروریست از زمانی آغاز شد که سردار سلیمانی موضوع نابودی داعش را مطرح کرد. به گزارش ایران ویج به نقل…

  سردار سلیمانی نه از سر انتقام شخصی بلکه برای هویت بخشی به بشریت، قول نابودی داعش را داد/دیگر خلافتی به نام داعش وجود نداردReviewed by on Nov 21Rating:

  کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: دومینو سقوط تروریست از زمانی آغاز شد که سردار سلیمانی موضوع نابودی داعش را مطرح کرد.

  در گفت‌وگوی ویژه خبری مطرح شد؛به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، آزادسازی بوکمال، پایان اشغالگری داعش امشب (۲۹ آبان ماه) در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور صدر الحسینی کارشناس مسائل غرب آسیا، محمدی کارشناس مسائل سیاسی و سرلشکر محمد عباس نایب رئیس دانشکده علوم نظامی سوریه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

   سرلشکر محمد عباس نایب رئیس دانشکده علوم نظامی سوریه در ارتباط  زنده تلویزیونی از دمشق با اشاره به اینکه مقاومت با اراده جدی مردم منطقه و با کمک راهبردی دوستانمان و همچنین با تاکتیک و نقشه‌های جنگی درست توانست قدرت خود را بازیابد و همه در آزادسازی بوکمال و شکست داعش نقش دارند، گفت: بدون شک اندیشه داعش در حال بخار و تبخیر شدن است.

   وی با بیان اینکه محور مقاومت مورد هدف قرار گرفته است ، بنابراین نباید یکدیگر را رها کنیم، افزود: آمریکا هیچگاه نیت خبیث خود را مخفی نمی‌کند و به دنبال بهانه‌ای دیگر خواهد بود تا در منطقه رخنه پیدا کند.

  نایب رئیس دانشکده علوم نظامی سوریه با بیان اینکه محور مقاومت خوش درخشیده است، گفت: دشمنان مقاومت می‌خواستند عراق و سوریه را تجزیه کنند تا از این طریق، این دو کشور را از ایران جدا سازند.

   وی با اشاره به اینکه باید به کمک یکدیگر بیاییم تا بتوانیم در برابر تکفیری‌ها ایستادگی کنیم، افزود: محور مقاومت توانست جلوی بزرگترین حامیان تروریستی بایستد.

   سرلشکر محمد عباس با بیان اینکه در سال ۲۰۰۰ مقاومت در جنوب لبنان ارتش اسطوره‌ای و افسانه‌ای رژیم جعلی صهیونیستی را شکست داد، گفت: در سال ۲۰۰۶ خانم رایس بی نظمی در منطقه خاورمیانه را مطرح کرد و آنها به فکر نابودی ایران بودند و به همین دلیل به سراغ  سوریه رفتند تا از این طریق به ایران دست یابند.

   وی عنوان کرد: برخی از کارشناسان انگلیسی مطرح کرده بودند که اگر بتوانیم سوریه را ساقط کنیم در این صورت می‌توانیم به ایران دست یابیم.

  رضا صدر الحسینی کارشناس مسائل غرب آسیا در ادامه برنامه با اشاره به اینکه حلب پایتخت داعش بود، اما دومینو سقوط تروریست از زمانی آغاز شد که سردار سلیمانی موضوع نابودی داعش را مطرح کرد، گفت: نابودی داعش در منطقه نه فقط برای نجات سوریه، بلکه برای نجات بسیاری از انسان‌ها بود.

   این کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه سردارسلیمانی نه از سر انتقام شخصی و فردی بلکه برای هویت بخشی به بشریت قول نابودی داعش را داد و کمتر از زمان مقرر این گروه نابود شد، ادامه داد: دیگر خلافتی به نام داعش وجود ندارد.

   هادی محمدی کارشناس مسائل سیاسی در بخش دیگری از این گفتگو با اشاره به اینکه داعش نوک پیکان ابزار‌های راهبردی آمریکا، رژیم صهیونیستی و بلوک ارتجاع منطقه بود تا مرز‌های سیاسی منطقه را برهم زند، خاطرنشان کرد: می‌توان داعش را به سر افعی تشبیه کرد، داعش اصلی‌ترین جریان تروریستی است که قرار بود اهداف غربی صهیونیستی را محقق کند.

  در حال تکمیل…

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.