• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ریاض حجاب ازریاست هیات عالی مذاکره کنندگان مخالفان سوری استعفا کرد.
  کد خبر : 2055817

  ریاض حجاب ازریاست هیات عالی مذاکره کنندگان مخالفان سوری استعفا کرد.

  ریاض حجاب ازریاست هیات عالی مذاکره کنندگان مخالفان سوری استعفا کرد.Reviewed by on Nov 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، «مهند دلیقان» رئیس هیات مخالفان سوری در روسیه شهریورماه از حجاب انتقاد کرده و گفته بود: رئیس هیات عالی مذاکره کنندگان مخالفان برخوردار از حمایت عربستان باید از سمت خود برکنار شود….

  ریاض حجاب ازریاست هیات عالی مذاکره کنندگان مخالفان سوری استعفا کرد.Reviewed by on Nov 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، «مهند دلیقان» رئیس هیات مخالفان سوری در روسیه شهریورماه از حجاب انتقاد کرده و گفته بود: رئیس هیات عالی مذاکره کنندگان مخالفان برخوردار از حمایت عربستان باید از سمت خود برکنار شود.
  از سوی دیگر، برخی مخالفان سوری اعلام کردند، عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان در نشست مردادماه خود با هیئت عالی مذاکره کنندگان مخالفان، به تغییر ریاست این هیئت اشاره کرده بود.
  این منابع در آن زمان اعلام کرده بودند، گزینه های مختلفی برای جانشینی حجاب مطرح شده بود که «احمد الجربا» رئیس جریان مخالفان «الغد» شانس بیشتری برای رسیدن به این سمت دارد.
  بشار اسد در ژوئن ۲۰۱۲ (خردادماه ۹۱) حجاب را به سمت نخست وزیر سوریه معرفی کرد، اما پس از چند روز ، وی به اردن گریخت و اعلام کرد که از دولت رسمی سوریه جدا شده و به مخالفان پیوسته است.
  «هیئت عالی مذاکره کنندگان مخالفان سوری» به عنوان یکی از نهادهای سیاسی وابسته به مخالفان سوری که در سال ۲۰۱۵ در ریاض پایتخت سعودی تشکیل شد، ۱۸ دسامبر همان سال (۲۷ آذرماه ۹۴)، حجاب را به عنوان هماهنگ کننده و رئیس تیم مذاکره کننده با هیات رسمی دولت سوریه انتخاب کرد.
  شبس**۹۳۶۳*شبس*۱۴۸۸ * مترجم: محمد تدو* انتشار دهنده: بهمن بامداد**

  ریاض حجاب یقدم استقالته من الهیئه العلیا للمفاوضات

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.