• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » چه دخترانی در بازار داعش گرانترند؟
  کد خبر : 2055813

  چه دخترانی در بازار داعش گرانترند؟

  چه دخترانی در بازار داعش گرانترند؟Reviewed by on Nov 20Rating: حسین الحنسوری فعال ایزدی در عراق به اسپوتنیک گفت که در بازارهای برده فروشی داعش در سوریه تا به امروز زنان ایزدی ربوده شده را خرید و فروش می کنند. به گزارش ایران ویج به نقل از اسپوتینک؛ قیمت آنها از ۱۰ تا ۲۰ هزار…

  چه دخترانی در بازار داعش گرانترند؟Reviewed by on Nov 20Rating:

  حسین الحنسوری فعال ایزدی در عراق به اسپوتنیک گفت که در بازارهای برده فروشی داعش در سوریه تا به امروز زنان ایزدی ربوده شده را خرید و فروش می کنند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از اسپوتینک؛ قیمت آنها از ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار است. گرانترین قیمت ها برای دختران زیبا از سنین ۱۱ تا ۲۰ سال است. دختران ایزدی گرانترند برای آنکه نسبت به سایر زنان عراقی زیباترند. در بین آنها دختران بلوند با چشمان سبز و آبی هم وجود دارد.

  شبکه ای برای جستجو و پرداخت هزینه به بستگان اسرا در بازارهای داعش وجود دارد. مبلغ پرداختی بین تمامی کسانی که در خرید و فروش شرکت دارند تقسیم می شود. بخش اعظم آن را کسی دریافت می کند که اسیر را به فروش می گذارد. پس از انجام معامله فرد فروخته شده به کردستان عراق فرستاده می شود به جایی که می توان او را از نزد خانواده اش تحویل گرفت.

  حسین قاعدی رئیس مرکز کمک به ایزدی های ربوده شده به اسپوتنیک گفت که از زمان گشایش دفتر در سال ۲۰۱۴ تا به امروز ۳۱۷۸ نفر در محدوده ی عراق و سوریه از دست داعش آزاد شده اند. از بین آنها ۱۱۲۸ نفر زن و دختر هستند. طبق اطلاعات این سازمان بیش از ۱۰۰۰ نفر هنوز در اسارت تروریست ها به سر می برند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.