• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عراق: تصمیم دادگاه فدرال پیرامون همه‌پرسی برای همگان الزام‌آور است
  کد خبر : 2055795

  عراق: تصمیم دادگاه فدرال پیرامون همه‌پرسی برای همگان الزام‌آور است

  عراق: تصمیم دادگاه فدرال پیرامون همه‌پرسی برای همگان الزام‌آور استReviewed by on Nov 20Rating: رئیس جمهوری عراق تاکید کرد که حکم دادگاه فدرال عراق پیرامون همه‌پرسی کردستان برای همگان الزام‌آور است. به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، به نقل از اسکای نیوز، فواد معصوم، رئیس جمهوری عراق امروز دوشنبه در کنفرانس خبری پس…

  عراق: تصمیم دادگاه فدرال پیرامون همه‌پرسی برای همگان الزام‌آور استReviewed by on Nov 20Rating:

  رئیس جمهوری عراق تاکید کرد که حکم دادگاه فدرال عراق پیرامون همه‌پرسی کردستان برای همگان الزام‌آور است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، به نقل از اسکای نیوز، فواد معصوم، رئیس جمهوری عراق امروز دوشنبه در کنفرانس خبری پس از نشست با صباح الأحمد الجابر الصباح، امیر کویت گفت: دادگاه فدرال حکمی را درمورد همه‌پرسی صادر کرد که صرف نظر از باورهای فردی و واکنش‌های دیگر، این حکم برای همه الزام‌آور است.

  وی افزود: وحدت عراق امری شفاف است و حتی بیشتر کسانی که موافق با همه‌پرسی بودند، نظر خود را تغییر داده و به حکم دادگاه فدرال تن داده‌اند.

  فواد معصوم به این امر اشاره کرد که زمانی که رئیس جمهور عراق شد، اول کشوری که به آن سفر کرد، عربستان سعودی بود و در روزی که به ریاض سفر کرد به استان نجف نیز رفت و با مراجع دینی و در رأس آنها با آیت الله سیستانی، مرجع عالی قدر شیعیان عراق دیدار کرد.

  وی افزود: من نظر آیت الله سیستانی را درمورد سفر به عربستان جویا شدم و واکنش ایشان حمایت از توسعه روابط دوجانبه میان دو کشور بود و من به پادشاه عربستان این نظر مرجعیت را نسبت به این امر اطلاع دادم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.