• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » واعظی: مذاکرات سوچی مقدمه ای برای حل بحران سوریه است
  کد خبر : 2055742

  واعظی: مذاکرات سوچی مقدمه ای برای حل بحران سوریه است

  واعظی: مذاکرات سوچی مقدمه ای برای حل بحران سوریه استReviewed by on Nov 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور در حاشیه مراسم ختم پدر سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به سئوالی در رابطه با انتظارات رهبری در مورد زلزله زدگان غرب کشور گفت: از همان زمان…

  واعظی: مذاکرات سوچی مقدمه ای برای حل بحران سوریه استReviewed by on Nov 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور در حاشیه مراسم ختم پدر سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به سئوالی در رابطه با انتظارات رهبری در مورد زلزله زدگان غرب کشور گفت: از همان زمان که این اتفاق افتاد شخص رییس جمهور و دولت تمام توان خود را در امداد رسانی به زلزله زدگان و خانواده‌هایی که عزیزانشان را از دست داده گذاشته و تلاش کردند.

  وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود: تلاش خود در این زمینه را افزایش داده و تلاش خواهیم کرد رضایت زلزله زدگان و رضایت رهبری فراهم شود تا بتوانیم به وظیفه ملی و دینی خود عمل کنیم.

  واعظی همچنین با اشاره به مذاکرات سوچی، سفر سران به روسیه را مهم خواند وخاطرنشان کرد: این مذاکرات بسیار مهم و مقدمه گام های موثر در حل بحران سوریه است.

   رئیس دفتر رئیس جمهور ادامه داد: این سفر، سفر بسیار مهمی است که نتیجه ۱۱ ماه مذاکرات نمایندگان سه کشور است و بسیار موفق بوده است و خوشبختانه توانستند آرامش را در سوریه ایجاد کنند.

  وی افزود: مذاکرات آستانه، به اجماع این عملیات میدانی ختم شد که سوریه باید سامان یابد و مذاکرات سوچی بسیار با اهمیت بوده و مقدمه ای برای گام‌های موثر است.

  واعظی همچنین در رابطه با پاکسازی بوکمال تاکید کرد: کار بسیار بزگی انجام شد. باتوجه به اینکه داعش مورد حمایت کشورهای مختلف به ویژه برخی کشورهای عربی از جمله عربستان قرار گرفت. این کشورها بنا داشتند در سوریه به دنبال ایجاد حکومتی و اسرائیل دوم در این کشور بودند.هدف اصلی آنها ایران شیعی بود.

  ادامه دارد

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.