• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دشمن با حمایت از غرب‌گرایان به دنبال نفوذ در مراکز تصمیم‌گیری نظامی کشور است
  کد خبر : 2055713

  دشمن با حمایت از غرب‌گرایان به دنبال نفوذ در مراکز تصمیم‌گیری نظامی کشور است

  دشمن با حمایت از غرب‌گرایان به دنبال نفوذ در مراکز تصمیم‌گیری نظامی کشور استReviewed by on Nov 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از منطقه آزاد؛ نشست روشنگری تحلیل مسائل سیاسی روز کشور با حضور ایرج کیانی، کارشناس مسائل سیاسی در مرکز علمی کاربردی استانداری برگزار…

  دشمن با حمایت از غرب‌گرایان به دنبال نفوذ در مراکز تصمیم‌گیری نظامی کشور استReviewed by on Nov 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از منطقه آزاد؛ نشست روشنگری تحلیل مسائل سیاسی روز کشور با حضور ایرج کیانی، کارشناس مسائل سیاسی در مرکز علمی کاربردی استانداری برگزار شد.

  در ابتدای این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، کیانی به تحلیل مسائل سیاسی روز با موضوع برجام و روابط بین اللمل پرداخت.

  وی با بیان اینکه هدف دشمن در موضع گیری ها، تضعیف عناصر ماندگار انقلاب اسلامی، خالی کردن نظام از روحیه دینی و انقلابی است، گفت: دشمن تلاش می‌کند با حمایت از غربگرایان به مراکز تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز نظام نفوذ کند.

  کارشناس مسائل سیاسی در ادامه سخنان خود با اشاره به تلاش دشمن برای نفوذ در کشور افزود: برخی افراد انقلابی‌ ما امروز غافل از این هستند که چرا ما انقلاب کرده‌ایم و سستی و بی مسئولیتی همین افراد باعث طمع دشمن شده است، دشمن هنوز هم به دنبال سلطه بر این کشور است، اما این‌بار نه به صورت آشکار، بلکه به صورت پنهان، آن هم به وسیله عناصر سست‌عنصر نفوذپذیر.

  ایرج کیانی با تأکید بر اینکه باید از برجام برای افزایش اقتدار نظام استفاده کنیم، خاطرنشان کرد: دشمنان نظام، ایستادگی را معیاری برای اقتدار نظام می‌دانند و از نظر آنان این معیار عینی‌ترین و دقیق‌ترین ملاک است ولی دشمن نمی داند که ما در راه انقلاب فدائیان بسیار داده ایم و این بزرگترین ملاک ما می باشد.

  وی با بیان اینکه ترامپ ایران ستیز است و از خروجی اعمال و تصمیماتش مشخص است افزود: یکی از کارهایی که مشخص کننده دشمنی ترامپ با ایران است، انتخاب ژنرال جیمز ماتیس به عنوان وزیر دفاع آمریکا است که دشمن سرسخت ایران است. ترامپ بدون سابقه سناتوری و فرمانداری، یک شخصیت متفاوت و متناقض دارد ولی از لحاظ ریشه فکری به محافظه کاران آمریکا نزدیکتر است.

  به گفته وی، ترامپ به لحاظ مبانی فکری، به نومحافظه کاران وابستگی دارد و فردی است که سیاست های خارجی آمریکا را با راهبردی یک جانبه گرایانه دنبال می کند.

  وی با اشاره به برجام خاطرنشان شد؛ معاهدات بین المللی الزام آور است و کسی به سادگی نمی تواند آن را تعلیق یا به قولی پاره کند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.