• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » رئیس جدید دانشکده فرهنگیان نوشهر معرفی شد
  کد خبر : 2055653

  رئیس جدید دانشکده فرهنگیان نوشهر معرفی شد

  رئیس جدید دانشکده فرهنگیان نوشهر معرفی شدReviewed by on Nov 20Rating: این مرکزعلمی آموزشی به عنوان تنها دانشکده دولتی غرب مازندران است که از بهمن ماه سال ۹۱ فعالیتش را در منطقه ‘مزگا’ شهرستان نوشهر آغاز و از ۱۷ شهرستان دیگر استان دانشجو پذیرش می کند.**امسال دستکم ۹۰۰ نفردانش آموخته دانشگاه فرهنگیان مازندران راهی مدارس…

  رئیس جدید دانشکده فرهنگیان نوشهر معرفی شدReviewed by on Nov 20Rating:

  این مرکزعلمی آموزشی به عنوان تنها دانشکده دولتی غرب مازندران است که از بهمن ماه سال ۹۱ فعالیتش را در منطقه ‘مزگا’ شهرستان نوشهر آغاز و از ۱۷ شهرستان دیگر استان دانشجو پذیرش می کند.
  **امسال دستکم ۹۰۰ نفردانش آموخته دانشگاه فرهنگیان مازندران راهی مدارس این استان شدند
  رئیس دانشگاه فرهنگیان مازندران در این آئین گفت :‌ همزمان با آغاز بازگشایی مدارس امسال دستکم ۹۰۰ دانش آموخته این دانشگاه راهی مدارس سراسر استان شدند.
  سید احمد کسائیان در ادامه گفت :‌ از مجموع ۹ هزار و ۴۳۰ دانشجوی پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان کشور ، سهم مازندران از این افراد پذیرفته شده درسال تحصیلی ۹۶ و ۹۷ دستکم ۳۱۰ نفر بوده است.
  وی افزود :‌ برای رفع کمبود نیروی انسانی به تناسب رشته ، مهم ترین رویکرد دانشگاه فرهنگیان قطبی کردن رشته ها است و هم اینک در برخی از استان ها چنین سیاستی اعمال شده است.
  دانشگاه فرهنگیان در مازندران ۶ شعبه دارد ،یک شعبه پردیس پسرانه در ساری ، پردیس دخترانه در ساری و چهار مرکز پسرانه ، دخترانه در شهرهای آمل ، بابل ، قائمشهر و نوشهر دارد و طبق آمار رسمی دستکم هزار و ۷۰ نفر در این مراکز علمی مشغول تحصیل هستند.
  درپایان علی مهدی زاده دانش آموخته رشته دکترای مشاوره و روانشناسی به عنوان رئیس جدید دانشکده فرهنگیان غرب مازندران – نوشهر معرفی و از خدمات نورالله علیخانی سرپرست پیشین این دانشگاه قدردانی شد.
  دانشکده فرهنگیان شهید مطهری شامل بخش هایی از جمله کتابخانه ، نمازخانه ، ساختمان اداری ، آموزشی ، خوابگاه و فضای ورزشی مناسب در زمینی به مساحت حدود ۱۲ هکتار درقسمت شرقی نوشهر قراردارد.
  خبرنگار:‌مهراب زکی پور کینجی**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
  ۷۰۷۸ /۱۶۰۲/۱۸۹۹

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.