• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » کیفیت هوای چهار منطقه مشهد در وضعیت هشدار قرار گرفت
  کد خبر : 2055632

  کیفیت هوای چهار منطقه مشهد در وضعیت هشدار قرار گرفت

  کیفیت هوای چهار منطقه مشهد در وضعیت هشدار قرار گرفتReviewed by on Nov 20Rating: حمید صالحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس گزارش ایستگاههای سنجش میانگین شاخص کلی کیفیت هوا ساعت ۱۳ امروز در مشهد در مناطق شهید کریمی با ۱۱۶، خیام شمالی ۱۱۰، چمن ۱۰۸ وحرم مطهر ۱۰۱…

  کیفیت هوای چهار منطقه مشهد در وضعیت هشدار قرار گرفتReviewed by on Nov 20Rating:

  حمید صالحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس گزارش ایستگاههای سنجش میانگین شاخص کلی کیفیت هوا ساعت ۱۳ امروز در مشهد در مناطق شهید کریمی با ۱۱۶، خیام شمالی ۱۱۰، چمن ۱۰۸ وحرم مطهر ۱۰۱ پی.اس.آی و بیش از حد مجاز و در وضعیت هشدار است.
  وی به افزایش بار آلودگی در مشهد از صبح تاکنون اشاره و بیان کرد: پیش بینی می شود با افزایش رفت و آمدهای شهروندان تا عصر و ساعات پایانی امروز حجم آلاینده ها در مناطق سرافرازن، شهید مفتح، شهید آوینی و الهیه این شهر نیز به میزان بیش از حد مجاز برسد.
  مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی ادامه داد: استفاده شهروندان از ناوگان حمل و نقل عمومی و پرهیز از بکار گرفتن خودروهای شخصی موجب بهبود وضعیت هوا خواهد شد.
  وی گفت: بیماران قلبی و تنفسی، کودکان، زنان باردار و سایر گروههای آسیب پذیر تا حد امکان از حضور در مناطق آلوده خودداری کنند.
  از ابتدای آبان ماه جاری تا امروز کلانشهر مشهد ۱۴ روز هوای آلوده با وضعیت هشدار را پشت سر گذاشته است. روزانه تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو در کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد رفت و آمد دارند.
  شاخص کلی کیفیت هوا در محدوده ۱۰۱ تا ۱۵۰ پی.اس.آی بیانگر وضعیت هشدار برای افراد حساس و کودکان، بین ۱۵۱ تا ۲۰۰ پی.اس.آی هشدار برای همه سنین، بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ پی.اس.آی حالت اضطرار است و آلودگی بیشتر از ۳۰۰ پی.اس.آی نیز وضعیت بحرانی را نشان می دهد.
  کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دریافت فوری اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
  خبرنگار: آرزو جاودانی **انتشار: حسین کریم زاده
  ۷۴۹۶/۱۸۵۸

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.