• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » “سهل‌انگاری، محافظه‌کاری و مسامحه‌کاری” سه چالش اصلی درون نظام اسلامی است
  کد خبر : 2055322

  “سهل‌انگاری، محافظه‌کاری و مسامحه‌کاری” سه چالش اصلی درون نظام اسلامی است

  “سهل‌انگاری، محافظه‌کاری و مسامحه‌کاری” سه چالش اصلی درون نظام اسلامی استReviewed by on Nov 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، سردار غلام عسگر کریمیان صبح امروز در نشست خبری هفته بسیج تلاش دشمن برای اجرای برنامه برجام ۲ را یادآور شد و با بیان اینکه در این طرح، هدف قرار…

  "سهل‌انگاری، محافظه‌کاری و مسامحه‌کاری" سه چالش اصلی درون نظام اسلامی استReviewed by on Nov 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، سردار غلام عسگر کریمیان صبح امروز در نشست خبری هفته بسیج تلاش دشمن برای اجرای برنامه برجام ۲ را یادآور شد و با بیان اینکه در این طرح، هدف قرار دادن مولفه‌های قدرت ایران مد نظر است اظهار داشت: این اقتدار ایران باعث شده است که دشمنان جرات تجاوز به آب و خاک ایران را نداشته و به شدت قدرت بازدارندگی ایجاد کرده است.

  وی با اشاره به اینکه دشمن بیکار ننشسته و مدام طرح های جدیدی را برای دشمنی علیه ایران اجرا می‌کند افزود: افزایش تحریم‌ها و منزوی نشان دادن ایران در عرصه بین‌المللی به همراه تبلیغات رسانه‌ای گسترده‌ای از جمله اقدامات اساسی دشمن است تا ایران را تحت فشار قرار دهد.

  فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی جنگ طلب معرفی کردن سپاه را در راستای تلاش برای کاهش قدرت موشکی ایران دانست و تصریح کرد: برجام ۲ هم همین اهداف را دنبال می‌کند و باید هوشمندانه در برابر توطئه‌های دشمنان بایستیم.

  وی دیگر اهداف مطرح کردن برجام ۲ را برشمرد و گفت: دشمن با طرح برجام ۲ و تشدید فشارهای سیاسی، اقتصادی و روانی به دنبال دست برداشتن ایران از حمایت گروه‌های مقاومت در منطقه است که ماجرای سعد حریری نمونه اخیر آن است.

  کریمیان تلاش دو جبهه استکبار جهانی و لیبرال برای نفوذ در نظام اسلامی ایران را یادآور شد و گفت: باید مواظب نفوذ جریان دشمن باشیم و گرنه شاهد شکست تفکر جهادی و ضداستکباری در منطقه خواهیم بود.

  فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی«سهل‌انگاری»، «محافظه‌کاری» و «مسامحه‌کاری» را سه چالش اصلی درون نظام اسلامی عنوان کرد و گفت: در صورتی که منافع شخصی، گروهی و جناحی بر منافع ملی و مردمی ترجیح داده شود، این‌گونه رفتارها در تضاد با اصول انقلاب است.

  وی با تاکید بر اینکه وحدت، بصیرت و شناخت صحیح هدف باید در کشور جدی گرفته شود ابراز داشت: با داشتن این ویژگی‌ها، تصمیم‌گیری آگاهانه و عمل به‌هنگام می تواند این بصیرت را مثمر ثمر کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.