• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » العبادی: دولت خواهان برگزاری انتخابات در موعد مقرر آن است
  کد خبر : 2055101

  العبادی: دولت خواهان برگزاری انتخابات در موعد مقرر آن است

  العبادی: دولت خواهان برگزاری انتخابات در موعد مقرر آن استReviewed by on Nov 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از السومریه، حیدر العبادی نخست وزیر عراق در دیدار با همام حمودی رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق ضمن تبادل نظر درباره اوضاع سیاسی و امنیتی بر تمایل دولت برای برگزاری…

  العبادی: دولت خواهان برگزاری انتخابات در موعد مقرر آن استReviewed by on Nov 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از السومریه، حیدر العبادی نخست وزیر عراق در دیدار با همام حمودی رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق ضمن تبادل نظر درباره اوضاع سیاسی و امنیتی بر تمایل دولت برای برگزاری انتخابات در موعد مقرر آن بر اساس قانون اساسی تاکید کرد.

  این درحالی است که سلیم الجبوری رئیس پارلمان عراق در سخنانی اعلام کرد: امکان برگزاری انتخابات در موعد مقرر آن تا زمانی که مستلزمات ضروری برای موفقیت آن فراهم نشود امکان پذیر نیست هر چند که ما حامی برگزاری آن در موعد مشخص بر اساس قانون اساسی هستیم. از مستلزمات برگزاری این انتخابات بازگشت آوارگان و و فراهم آوردن شرایط لازم برای تضمین مشارکت گسترده آنهاست.

  شایان ذکر است که کمیساریای عالی انتخابات عراق، ۱۲ ماه مه آینده را موعد برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور اعلام کرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.