• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » استاندار عدن در اعتراض به فساد دولت مورد حمایت عربستان استعفا کرد
  کد خبر : 2055059

  استاندار عدن در اعتراض به فساد دولت مورد حمایت عربستان استعفا کرد

  استاندار عدن در اعتراض به فساد دولت مورد حمایت عربستان استعفا کردReviewed by on Nov 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از بامداد جمعه ایرنا به نقل از رسانه های عربی، عبدالعزیز المفلحی چند ماه پیش از سوی منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن جایگزین سرلشکر عیدروس الزبیدی شده بود.وی گفت کابینه…

  استاندار عدن در اعتراض به فساد دولت مورد حمایت عربستان استعفا کردReviewed by on Nov 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از بامداد جمعه ایرنا به نقل از رسانه های عربی، عبدالعزیز المفلحی چند ماه پیش از سوی منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن جایگزین سرلشکر عیدروس الزبیدی شده بود.
  وی گفت کابینه بن دغر مسئول وخامت اوضاع در استان عدن است.
  المفلحی خاطرنشان کرد: موانعی که دولت در مسیر وی قرار داد اقدامات توسعه ای در این استان را با مانع روبه رو ساخته و تاثیر منفی بر شهروندان گذاشته است.
  این در حالی است که عدن و استان های جنوبی یمن از مشکلات امنیتی و بحران های فزاینده که فشار بر شهروندان را تشدید کرده است، رنج می برند.
  همچنین حضور متجاوزان و اشغالگران زمینه ای را برای مزدوران و گروه های تکفیری فراهم ساخته تا در عدن و دیگر مناطق به انواع جرائم، فساد و نا امنی دست بزنند.
  عربستان همراه با چند کشور دیگر از روز ششم فروردین سال ۹۴ اقدام به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی، دریایی و هوایی این کشور با هدف بازگرداندن عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی یمن به قدرت کرد.
  این تجاوز نظامی تاکنون نتیجه ای جز کشتار و زخمی شدن هزاران یمنی و همچنین آواره شدن میلیون هان تن و ویرانی زیرساخت های این کشور نداشته است.
  شبد**۱۴۸۰**۱۳۷۹
  مترجم: غلامرضا رفیع** انتشار دهنده: هادی افتخاری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.