• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رئیس جمهوری قزاقستان:مذاکرات آستانه گام مهمی برای برقراری صلح و مبارزه با داعش است
  کد خبر : 2054941

  رئیس جمهوری قزاقستان:مذاکرات آستانه گام مهمی برای برقراری صلح و مبارزه با داعش است

  رئیس جمهوری قزاقستان:مذاکرات آستانه گام مهمی برای برقراری صلح و مبارزه با داعش استReviewed by on Nov 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز پنجشنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری ‘ کازینفورم ‘ ،نور سلطان نظربایف،افزود: دراین هفت دوره مذاکرات بسیار فشرده و با جدیت ادامه داشت و فرماندهان نیروهای مخالف دولت سوریه…

  رئیس جمهوری قزاقستان:مذاکرات آستانه گام مهمی برای برقراری صلح و مبارزه با داعش استReviewed by on Nov 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز پنجشنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری ‘ کازینفورم ‘ ،نور سلطان نظربایف،افزود: دراین هفت دوره مذاکرات بسیار فشرده و با جدیت ادامه داشت و فرماندهان نیروهای مخالف دولت سوریه نیز که در درگیری ها مشارکت دارند ، سر میز مذاکره نشستند.
  نظربایف در مورد پذیرش میزبانی مذاکرات صلح سوریه در آستانه ، اظهار داشت : وقتی رهبران روسیه ، ایران و ترکیه از ما درخواست میزبانی این مذاکرات را کردند و آن را بستری مناسب برای ادامه مذاکرات با حضور کسانی که مایل به حضور در ژنو نیستند ، اعلام کردند ، میزبانی را پذیرفتیم.
  وی افزود: فعالیت مشترک روسیه ، ایران و ترکیه و نیز ائتلاف به فرماندهی آمریکا، نتایج مثبتی در این زمینه دارد و در آستانه پیروزی برگروه های تروریستی هستیم .
  نظربایف گفت : تروریسم یکی از مسایل عمده و نگران کننده جامعه بشری است و سوریه نیز در یک منطقه نزدیک به ما واقع است ، از این نظر ما در مرکز این چنین حملات قرار می گیریم و به همین خاطر این رویدادها را بطور مرتب پیگیری می کنیم.
  رئیس جمهوری قزاقستان با اشاره به تبلیغات وسیع برای جذب جوانان به گروه های تروریستی ، افزود: ، در این شرایط باید به فکر آینده و رخدادهای احتمالی در کشورمان باشیم ، چرا که فعالیت های تروریستی می تواند در نقاط مختلف بروز کند و بنا بر این اتحاد همه کشورها از اهمیت خاص برخوردار است .
  آساق ** ۳۳۷** ۱۵۷۹*مرضیه فاتحی**انتشاردهنده: ۱۵۷۷**حسن حسین زاده

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.