• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » تخصیص بودجه یارانه به استان‌ها باعث مدیریت منابع مالی می‌شود
  کد خبر : 2054684

  تخصیص بودجه یارانه به استان‌ها باعث مدیریت منابع مالی می‌شود

  تخصیص بودجه یارانه به استان‌ها باعث مدیریت منابع مالی می‌شودReviewed by on Nov 15Rating: قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در گفت‌وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره روش جدید پرداخت یارانه‌ توسط استانداری‌ها، اظهار کرد: بنده با این طرح ارائه شده از سوی دولت موافق هستم، زیرا با انجام این طرح از…

  تخصیص بودجه یارانه به استان‌ها باعث مدیریت منابع مالی می‌شودReviewed by on Nov 15Rating:

  تخصیص بودجه یارانه به استانها باعث مدیریت این منابع مالی می‌شود/مبلغ پرداخت یارانه‌ها تغییر نمی‌کند/دولت درصدد تفویض اختیار به استانداران استقاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در گفت‌وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره روش جدید پرداخت یارانه‌ توسط استانداری‌ها، اظهار کرد: بنده با این طرح ارائه شده از سوی دولت موافق هستم، زیرا با انجام این طرح از پرداخت یارانه به افرادی که نیازمند واقعی نیستند جلوگیری می‌شود.

  وی افزود: اگر پرداخت یارانه‌ها توسط استانداری‌ها انجام شود، افراد نیازمند به راحتی شناسایی خواهند شد و صرف این بودجه قابل مدیریت خواهد بود، همچنین از محل صرفه‌جویی آن می‌توان به اعتبارات عمرانی، فرهنگی و زیربنایی اضافه کرد.

  سلیمانی با بیان اینکه واگذاری بودجه یارانه‌ به استانداری‌ها باعث مدیریت بهتر این منابع خواهد شد، بیان کرد: هنوز دولت ابلاغی به استانداران نکرده است اما مبلغ پرداخت یارانه همان مبلغ گذشته خواهد بود و تغییری نخواهد داشت.

  استاندار ایلام همچنین درباره تخصیص بودجه از دستگاه‌های ملی به استانداری‌ها، تصریح کرد: این موضوع از درخواست استانداران بوده، چرا که پیشبرد پروژه‌های استانی همواره برعهده استانداران است، بنابراین اگر بودجه در اختیار دستگاه ملی قرار بگیرد، نوعی دوگانگی در صرف هزینه‌های جاری به وجود خواهد آمد.

  وی خاطرنشان کرد: تخصیص بودجه از دستگاه‌های ملی به استان‌ها باعث می‌شود استانداران متناسب با اولویت‌ها و برنامه‌های کوتاه مدت، بلندمدت و میان مدت اهداف مورد نظر را تعریف کنند.

  سلیمانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا احتمال مخالفت وزارتخانه‌ها برای تخصیص بودجه به استان‌ها وجود خواهد داشت یا خیر، اظهار کرد: هنوز در این زمینه تصمیم قطعی اتخاذ نشده است، بنابراین نمی‌توان گفت که وزارتخانه‌ها مقاومت یا مخالفت خواهند کرد. این موضوع در سطح ملی در دست بررسی قرار دارد و دولت هم درصدد تفویض اختیار به استان‌هاست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.