• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حضور نظامیان آمریکایی در سوریه برای بر هم زدن ثبات و انتقام جویی است
  کد خبر : 2054672

  حضور نظامیان آمریکایی در سوریه برای بر هم زدن ثبات و انتقام جویی است

  حضور نظامیان آمریکایی در سوریه برای بر هم زدن ثبات و انتقام جویی استReviewed by on Nov 15Rating: این روزنامه در سرمقاله روز چهارشنبه خود افزود : ۵۰۰ نظامی آمریکایی به صورت غیر قانونی و بدون اجازه دولت سوریه به بهانه مبارزه با داعش وارد خاک این کشور شده اند. هدف اصلی واشنگتن این است…

  حضور نظامیان آمریکایی در سوریه برای بر هم زدن ثبات و انتقام جویی استReviewed by on Nov 15Rating:

  این روزنامه در سرمقاله روز چهارشنبه خود افزود : ۵۰۰ نظامی آمریکایی به صورت غیر قانونی و بدون اجازه دولت سوریه به بهانه مبارزه با داعش وارد خاک این کشور شده اند. هدف اصلی واشنگتن این است که از این نیروها در توطئه های خود برای برهم زدن ثبات سوریه استفاده کند.
  دولت سوریه حضور نیروهای آمریکایی را تجاوز به حاکمیت خود می داند و خواستار خارج شدن آنها از خاک این کشور است چرا که بهانه ای که تحت لوای آن وارد خاک سوریه شده اند دیگر وجود ندارد و داعش اکنون ۹۵ درصد از مناطقی را که اشغال کرده بود از دست داده است.
  رای الیوم تاکید کرد : پروژه آمریکا در سوریه شکست خورده است وبرگه های برنده اش یعنی گروههای مسلح مخالف دولت سوریه کاملا سوخته اند و هرگونه سخنی غیر از این، نادیده گرفتن حقایق واضح میدانی است. سوریه پس از هفت سال با مقاومت ارتش و موسسات آن ساختار دولت مرکزی را حفظ کرد و توانست به کمک همپیمانانش طرح تجزیه طلبانه آمریکا را با شکست روبرو کند و اکنون با قدرت در آستانه مرحله بازسازی سوریه قرار گرفته و به نظر می رسد که آمریکا نمی خواهد این مرحله آغاز شود.
  این روزنامه فرامنطقه ای افزود: وزارت خارجه سوریه کاملا حق دارد خواستار خروج نیروهای آمریکایی از خاک این کشور باشد، همچنان که حق داشت آزادسازی رقه به دست نیروهای دمکراتیک کرد را به رسمیت نشناسد و اعلام کند که این شهر را نیز همانند مناطق دیگر سوریه آزاد خواهد کرد.
  به نوشته رای الیوم، آمریکا نمی خواهد به شکست طرح خود در سوریه که برای این کشور و همپیمانانش میلیاردها دلار هزینه داشت اعتراف کند و این جای تعجب نیست که از نیروهای خود که غیر قانونی در خاک سوریه حضور دارند بعنوان ابزاری برای تخریب و تلاش برای انتقام گیری استفاده کند؛ اما این تلاش ها چیزی عایدش نخواهد شد.
  خاورم**۹۳۶۶** ۱۰۴۹
  مترجم:صغری رحیمی /انتشار دهنده: مریم کاظمی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.