• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اسد: ملی گرایی خط اصلی دفاع در برابر تهاجم فکری و فرهنگی است
  کد خبر : 2054581

  اسد: ملی گرایی خط اصلی دفاع در برابر تهاجم فکری و فرهنگی است

  اسد: ملی گرایی خط اصلی دفاع در برابر تهاجم فکری و فرهنگی استReviewed by on Nov 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه «سانا»، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه تأکید کرد که خطوط دفاعی هر جامعه در برابر تهاجم فرهنگی و فکری تعلقات ملی آن جامعه…

  اسد: ملی گرایی خط اصلی دفاع در برابر تهاجم فکری و فرهنگی استReviewed by on Nov 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه «سانا»، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه تأکید کرد که خطوط دفاعی هر جامعه در برابر تهاجم فرهنگی و فکری تعلقات ملی آن جامعه است.

  به گفته او تهاجم فرهنگی و فکری با هدف تبدیل کردن ما به ابزاری بی اراده برای اجرای طرح و برنامه هایی که در خارج از کشور ایجاد می شود، صورت می گیرد.

  رئیس جمهور سوریه در نشست عربی برای مقابله با ائتلاف آمریکا-صهیونیسم-ارتجاع و حمایت از مقاومت مردم فلسطین که با حضور گروهی از جریان های ملی و عربی در دمشق برگزار می شود تأکید کرد که «قومیت عربی» مفهومی متمدن و جامع است که همه طوائف، ادیان و گروه ها را در بر می گیرد.

  وی تأکید کرد که قومیت و زبان عربی به صورت همزمان همه گروه ها و طوائف را در بر می گیرد و با این حال ویژگی های هر کدام را به صورت جداگانه حفظ می کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.