• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فدریکا موگرینی: همه تحریم‌ها در ارتباط با برجام را رفع کرده ایم
  کد خبر : 2054375

  فدریکا موگرینی: همه تحریم‌ها در ارتباط با برجام را رفع کرده ایم

  فدریکا موگرینی: همه تحریم‌ها در ارتباط با برجام را رفع کرده ایمReviewed by on Nov 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی شورای اروپا؛ فدریکا موگرینی مسئوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسید: وزارت امور خارجه فرانسه امروز اعلام…

  فدریکا موگرینی: همه تحریم‌ها در ارتباط با برجام را رفع کرده ایمReviewed by on Nov 14Rating:

  فدریکا موگرینی: همه تحریم‌ها در ارتباط با برجام را رفع کرده ایمبه گزارش ایران ویج به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی شورای اروپا؛ فدریکا موگرینی مسئوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسید: وزارت امور خارجه فرانسه امروز اعلام کرد پاریس از وضع تحریم ضد ایران به علت آزمایش‌های موشکی آن حمایت می‌کند آیا شما مخالف این موضوع هستید؟

  گفت: اول از همه باید بگویم که من امروز یا هفته گذشته و حتی در آینده پیش بینی نمی‌کنم که بحثی درباره وضع تحریم‌های بیشتر از طرف اتحادیه اروپا در ارتباط با ایران داشته باشیم. این بخشی از مباحث کنونی ما نیست. همانطور که می‌دانید ما همه تحریم‌های مرتبط با موضوع هسته‌ای ضد ایران را در ارتباط با تعهدات مان به طرح جامع اقدام مشترک رفع کرده ایم.

  موضوع موشک‌های بالستیک بخشی از طرح جامع اقدام مشترک نیست و این موضوع، پیشنهادی است که بر سر میز مذاکره در ماه‌های اخیر مطرح نشده است. من پیش بینی نمی‌کنم این موضوع در آینده نزدیک در دستور کار قرار گیرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.