• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مستقیم با بغداد برای حل بحران حقوق وارد مذاکره می شویم
  کد خبر : 2053953

  مستقیم با بغداد برای حل بحران حقوق وارد مذاکره می شویم

  مستقیم با بغداد برای حل بحران حقوق وارد مذاکره می شویمReviewed by on Nov 12Rating: معلمان ناراضی که بیش از ۳ سال است خواهان پرداخت حقوقهای معوقه خویش هستند در بیانیه جدید خود بااعلام این مطلب تاکید کردند: از این به بعد بجای روی آوردن به تشکیلات کردستان عراق برای دریافت حقوق خود، به بغداد…

  مستقیم با بغداد برای حل بحران حقوق وارد مذاکره می شویمReviewed by on Nov 12Rating:

  معلمان ناراضی که بیش از ۳ سال است خواهان پرداخت حقوقهای معوقه خویش هستند در بیانیه جدید خود بااعلام این مطلب تاکید کردند: از این به بعد بجای روی آوردن به تشکیلات کردستان عراق برای دریافت حقوق خود، به بغداد رفته و مستقیما از دولت عراق خواهیم خواست بحران حقوق معلمان و کارکنان اقلیم را حل کند.
  معلمان ناراضی در بخش دیگری از بیانیه خود هشدار داده اند که پروسه تحصیل در کردستان عراق بدلیل عدم برگزاری کلاسهای درس به سوی شکست گام برمی دارد.
  بیانیه صادره در ادامه تجربه حکمرانی رهبران کنونی شمال عراق را شکست خورده توصیف و اعلام کرد آنچه تاکنون رخ داده است شکست نسل کنونی سیاستمداران کردستان عراق بوده و مردم نباید بار دیگر اجازه دهند این نسل شکست خورده زمام امور را بدست بگیرد.
  معلمان ناراضی همچنین اضافه کردند که به غیر از مراجعه مستقیم به بغداد خواهند کوشید وضعیت اسفناک کارکنان را در شمال عراق برای نمایندگی های سازمان ملل و جامعه جهانی روشن سازند.
  همزمان با ظهور داعش در عراق و صادرات مستقیم نفت شمال عراق، حقوق کارکنان به بیش از نصف کاهش پیدا کرد و اکنون بیش از ۳ سال است که کارکنان بخصوص معلمان با کاهش شدید حقوق و بحران شدید مالی روبرو هستند.
  بایکوتهای چندین ماهه و عدم حضور بر سر کلاسهای درس نیز سبب نشده است که تشکیلات کردستان عراق تغییری در وضعیت معیشیتی معلمان ایجاد کند.
  خاورم*۳۵۱*۲*۳۸۰*اانتشار: محسن اسماعیلی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.