• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » استاندار مرکزی: چانه زنی برای افزایش بودجه استان مرکزی کافی نیست
  کد خبر : 2053463

  استاندار مرکزی: چانه زنی برای افزایش بودجه استان مرکزی کافی نیست

  استاندار مرکزی: چانه زنی برای افزایش بودجه استان مرکزی کافی نیستReviewed by on Nov 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، سید علی آقازاده روز شنبه در نشست بررسی بودجه سال ۹۷ استان مرکزی در اراک افزود: اعتبارات عمرانی سال ۹۷ نسبت به سال جاری بیش از ۳۰۰ هزار میلیارد ریال کمتر است…

  استاندار مرکزی: چانه زنی برای افزایش بودجه استان مرکزی کافی نیستReviewed by on Nov 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، سید علی آقازاده روز شنبه در نشست بررسی بودجه سال ۹۷ استان مرکزی در اراک افزود: اعتبارات عمرانی سال ۹۷ نسبت به سال جاری بیش از ۳۰۰ هزار میلیارد ریال کمتر است و حلقه مدیریتی استان و به ویژه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید با این واقعیت تلخ کنار آیند و برای جبران آن تلاش مضاعفی داشته باشند.
  استاندار مرکزی ادامه داد: قیمت نفت در چند روز گذشته افزایش یافته اما دایمی نیست و دلیل این افزایش مقطعی تنها تنش های منطقه ای است و نباید به این وضعیت امیدوار بود و راهکارهای افزایش بودجه برای استان باید با حساسیت و جدیت پی گرفته شود.
  آقا زاده گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سال ۹۷ نگاهی ویژه به بخش یارانه ها داشته باشند، سالی ۴۰۰ هزار میلیارد ریال یارانه در کشور به مردم پرداخت می شود که اگر این مهم تنها به دهک های پایین جامعه پرداخت شود و سایر دهک ها حذف شود می توان بخشی از درآمدهای دولت را در خصوص پروژه های عمرانی افزایش یافت.
  وی عنوان کرد: یارانه ها باید به جای قرار گرفتن در جیب اقشاری که به آن نیاز ندارند در بخش زیرساخت ها، اشتغال، توسعه عمرانی هزینه شود و با این اقدام همه جامعه از توسعه و رونق اقتصادی برخوردار خواهند شد.
  استاندار مرکزی افزود: مجلس شورای اسلامی زمانی که لایحه بودجه را بررسی می کند باید به این موضوعات با حساسیت ویژه بنگرد.
  در این نشست نمایندگان مردم شهرستان های استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی مباحث و مشکلات مختلف مناطق مختلف این استان را مطرح و برخی طرح های ملی پیشنهاد شده در حوزه های بهداشت و درمان، راه و آب مورد بررسی قرار گرفت.
  استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر جمعیت است.
  ۳۰۰۵/۶۰۱۳/خبرنگار: معصومه صفری***انتشار دهنده:مژگان حیدری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.