• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » لزوم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی زائران هنگام بازگشت
  کد خبر : 2053195

  لزوم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی زائران هنگام بازگشت

  لزوم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی زائران هنگام بازگشتReviewed by on Nov 10Rating: سرهنگ فرید کریمی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به متفاوت بودن شرایط فعلی با شرایط عادی با توجه به موج بازگشت زائران ایرانی از عراق گفت: با حضور کارکنانمان به شکل شبانه روزی در حال روان سازی…

  لزوم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی زائران هنگام بازگشتReviewed by on Nov 10Rating:

  سرهنگ فرید کریمی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به متفاوت بودن شرایط فعلی با شرایط عادی با توجه به موج بازگشت زائران ایرانی از عراق گفت: با حضور کارکنانمان به شکل شبانه روزی در حال روان سازی مسیر هستیم و هیچ گونه مشکل و یا گره ترافیکی خاصی در مسیر منتهی به شلمچه نداریم. 

  وی افزود: آن دسته از رانندگانی که در طول راه و در کنار گاردریل مسیر منتهی به شلمچه اقدام به پارک می کنند و سبب سد معبر می شوند با هدایت و تذکر از موقعیت دور می کنیم تا در محل های مناسب پارک کنند.
   
  کریمی زاده اظهار کرد: توصیه ما به رانندگان رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، اتخاذ سرعت مطمئنه، استراحت و کسب توان برای ادامه راه و رانندگی در مسیر با هوشیاری کامل است. 

  وی تصریح کرد: رانندگان همچنین شرایط جوی مسیر راهها را در نظر داشته باشند زیرا ممکن است در برخی استانها بارش باران داشته باشیم و لذا رانندگان بایستی ضمن تجهیز وسیله نقلیه خود به تجهیزات زمستانی و انجام بازدید فنی از ترمز زدنهای ناگهانی نیز به طور جدی اجتناب کنند. 

  سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان از رانندگان خواست تا در جاده های دو طرفه از گرفتن سبقت های غیرمجاز به طور حتم خودداری کنند. 

  سرهنگ کریمی زاده با بیان اینکه تصادفی در مسیرهای سطح شهری و منتهی به مرز شلمچه مربوط با زائران نداشتیم، گفت: از رسانه ها به جهت همراهی و همکاری در انعکاس اخبار و گزارشات مربوط به پلیس راهنمایی و رانندگی و آگاهی بخشی به مردم قدردانی می کنم.
   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.