• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اربعین یک حماسه بزرگ و بی نظیر است
  کد خبر : 2052956

  اربعین یک حماسه بزرگ و بی نظیر است

  اربعین یک حماسه بزرگ و بی نظیر استReviewed by on Nov 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ آیت الله سید احمد خاتمی خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه های نماز جمعه با اشاره به لزوم داشتن صبر در مقابل مشکلات و…

  اربعین یک حماسه بزرگ و بی نظیر استReviewed by on Nov 10Rating:

  اربعین یک حماسه بزرگ و بی نظیر استبه گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ آیت الله سید احمد خاتمی خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه های نماز جمعه با اشاره به لزوم داشتن صبر در مقابل مشکلات و دشمنان، اظهار کرد: باید محکم در مقابل دشمنان ایستاد و زندگی ارزشی در طول تاریخ هزینه بر بوده است.

  خطیب موقت نماز جمعه تهران تاکید کرد: هزینه پرداختن تنها برای ارزشی ها نیست بلکه غیر ارزشی ها نیز برای زندگی باطل خودشان خرج می دهند. نباید در مقابل ایستادگی برابر دشمنان خسته شد چرا که هزینه ایستادگی از بین رفتنی نیست.

  آیت الله خاتمی گفت: آمریکایی ها در همه عرصه ها دخالت می کنند و کشته هم می دهند. تفاوت بین هزینه ای که ارزشی ها و غیر ارزشی ها می دهند وجود دارد و هزینه ارزشی ها ذخیره می شود؛ اما آن هایی که خدا را باور ندارند هر چه هزینه می کنند تلف می شود.

  وی عنوان داشت: دشمن از سرسختی موضعش سه هدف سست کردن جامعه و از بین بردن روحیه مردم و خودباوری و تسلم است. به فضل خداوند دشمن را از پا در خواهیم آورد و ما می توانیم.

  خطیب موقت نماز جمعه تهران دشمن به دنبال تسلیم جامعه اسلامی است ؛ تاکید کرد: راه حق و دفاع از حق و سست نشدن در برابر دشمن راه صابران است. رهروان راه حق پیروزند و شاید دشمنان دست و پا بزنند ؛ اما پیروز واقعی مومنان هستند.

  آیت الله خاتمی گفت: آیاتی که وعده پیروزی حق بر باطل و حزب الله بر حزب شیطان می دهد ؛ فراوان است و نباید در این راه خسته و افسرده شویم ؛ چرا که خسته شدن و افسرده شدن در راه مومنین نیست.

  خطیب موقت نماز جمعه تهران تصریح کرد: صبر مقاومت عملی در برابر دشمنان دین است و جبهه حق در این زمینه پیروز است.

  وی با اشاره به پیاده روی اربعین و تشکر از ملت عراق بابت حمایت از زائران اربعین؛ یادآور شد: به حق اربعین یک حماسه بزرگ و بی نظیر است. بیش از ۲۰ میلیون نفر جدا از دین و مذهب، قوم، نژاد از همه کشورهای دنیا در این راهپیمایی شرکت کردند. امیدوارم قدر این فرصت را بدانیم و ثبات قدم داشته باشیم و عطر سید الشهدا را حفظ کنیم.

  آیت الله خاتمی گفت: جا دارد از مردم تهران هم تشکر کنم که مسیر ۱۷ کیلومتری تهران را طی کردند و در راه اربعین گام برداشتند. زیر پوست تهران تدین، عشق به اهل بیت است ؛ شاید ناهنجاری هایی هم باشد اما برخی این مسائل را آنچنان بزرگ نکنند. کسانی که در اربعین شرکت می کنند تربیت شدگان مکتب هیهات منه الذاله هستند و اگر کسی بخواهد آسیبی به کشور برساند همین مردم دندان هایش را در دهانش خرد می کنند.

  وی تصریح کرد: یکی از خبرهای مسرت بخش این هفته خنثی شدن توطئه جدید اسرائیل در منطقه بود. مسئولان ایرانی، عراقی سردسته اقلیم کردستان عراق را نصیحت کردند و او لجبازانه ایستاد و همه پرسی را برگزار کرد و بعد از برپایی همه پرسی فهمید که در میدان آمریکا و اسرائیل بازی کرده است.

  آیت الله خاتمی با اشاره به حضور پر قدرت دولت عراق در کرکوک اظهار داشت: دولت عراق سریع واکنش نشان داد و کرکوک را گرفت و توطئه خنثی شد. به مسئولان اقلیم کردستان عراق می گویم یکبار تجربه بس است و حالا که تجربه تان شکست خورده همراه با دولت عراق شوید و بازیچه آمریکا و اسرائیل نشوید.

   

  ادامه دارد…

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.