• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » راهپیمایی اربعین نمایش گوشه ای از اتحاد در برابر توهمات است/ آل سعود متوجه حبابی بودن قدرت خود نیست
  کد خبر : 2052781

  راهپیمایی اربعین نمایش گوشه ای از اتحاد در برابر توهمات است/ آل سعود متوجه حبابی بودن قدرت خود نیست

  راهپیمایی اربعین نمایش گوشه ای از اتحاد در برابر توهمات است/ آل سعود متوجه حبابی بودن قدرت خود نیستReviewed by on Nov 9Rating: سامان نیازی معاون امور بین الملل مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار سیاسی برنا پیرامون تحولات منطقه گفت: آمریکا  که در سوریه و عراق نتوانسته توسط مزدوران خود ،…

  راهپیمایی اربعین نمایش گوشه ای از اتحاد در برابر توهمات است/ آل سعود متوجه حبابی بودن قدرت خود نیستReviewed by on Nov 9Rating:

  سامان نیازی معاون امور بین الملل مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار سیاسی برنا پیرامون تحولات منطقه گفت: آمریکا  که در سوریه و عراق نتوانسته توسط مزدوران خود ، سیاست های خود را در منطقه پیاده کند. این بار با تاکتیک استعفا حریری توطئه مشترکی را همراه با رژیم صهیونیستی و آل سعود علیه محور مقاومت دنبال می کنند.

  وی ادامه داد: آل سعود با تجاوز گری های آشکارانه خود صراحتا  بند ۴ ماده ۲ منشور سازمان ملل که اعلام می دارد : «همه ی اعضا در روابط بین المللی خود از تهدید به زور یا استفاده از آن علیه تمامیت سرزمینی یا استقلال سیاسی هر کشوری یا هر روش دیگری که با اهداف ملل متحد مغایرت داشته باشد، خودداری می کنند را  نقض کرده و آنتونیو گوتیرش رویکرد ویژه ای را در قبال یاغی گری آل سعود  اتخاذ کند .

  وی اضافه کرد: نکته ای که در این شرایط حائز اهمیت است  متوجه ساختن بیش از پیش آل سعود نسبت به حبابی بودن قدرت خود و  قدرت و دست برتر جمهوری اسلامی ایران در منطقه است.

  سامانی تصریح کرد: تحولات سوریه و عراق و شکست و تضعیف داعش در این دو کشور و تسلیم نشدن قطر در مقابل تحریم و تهدیدات آل سعود و چرخش به سمت ایران  و عدم پیشبرد راهبرد در یمن ، عربستان را به شدت عصبی و منزوی کرده به طوریکه درگیری ها و تسویه حساب داخلی به بهانه های مختلف  را شاهد هستیم به طوریکه در تاریخ آل سعود کم سابقه است.

  وی در ادامه گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره راه حل های سیاسی را پیشنهاد می کند و جالب است که آل سعود به هر ترفندی که شده سعی در ایجاد تنش با ایران اسلامی بزرگ را دارد. 

  وی إظهار کرد: آن چیز که امروز روشن است خامی محمد بن سلمان جوان است و دوسال اخیر به خوبی نشان دهنده ماجراجویی های پر هزینه و بی نتیجه این شاهزاده است. بیش از دوسال است که هزاران یمنی  مظلوم درگیر جنایت جنگی آل سعود هستند و سعودی ها از ارسال کمک های غذایی و دارویی  به یمن جلو گیری می کنند ، با این حال سعودی ها نباید توقع خاموش بودن یمنی ها را داشته باشند. اینکه بخواهند ایران را در حمله موشکی یمن مقصر بدانند بسیار مضحک و از روی استیصال است .

  نیازی بیان کرد: مگر خود سعودی ها از آمریکا برای جنایت جنگی و کودک کشی تسلیحات نمی گیرند ؟چطور است که یمنی ها نباید از کشور خود در برابر تجاوز و یاغی گری دفاع کنند ؟

  وی در پایان گفت: جمهوری اسلامی ایران طی سافل های اخیر تنها با حضور مستشاری و با درخواست دولت های عراق و سوریه مانع از پیشروی و قدرت مزدوران آمریکا ، رژیم صهیونیستی و سعودی ها شده و  قطعا هرگونه ماجراجویی و جسارت را از سوی هر بیگانه ای بی پاسخ نخواهد گذاشت و برای همیشه به توطئه های سازماندهی شده پایان خواهد داد.‌

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.