• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فرانسه، سوریه را به اجلاس آب و هوایی پاریس دعوت نکرد
  کد خبر : 2052638

  فرانسه، سوریه را به اجلاس آب و هوایی پاریس دعوت نکرد

  فرانسه، سوریه را به اجلاس آب و هوایی پاریس دعوت نکردReviewed by on Nov 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فرانسه از پاریس، وزارت خارجه فرانسه هدف از اجلاس ۱۲ دسامبر در پاریس را گردهم آوردن بازیگران اصلی بازار مالی و آب و هوایی جهان اعلام و تاکید کرد که سوریه برای…

  فرانسه، سوریه را به اجلاس آب و هوایی پاریس دعوت نکردReviewed by on Nov 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فرانسه از پاریس، وزارت خارجه فرانسه هدف از اجلاس ۱۲ دسامبر در پاریس را گردهم آوردن بازیگران اصلی بازار مالی و آب و هوایی جهان اعلام و تاکید کرد که سوریه برای حضور در این نشست دعوت نشده است.
  حدود یکصد رئیس جمهور و نخست وزیر در اجلاس آب و هوایی پاریس حضور خواهند داشت و علاوه بر سوریه، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نیز در این اجلاس دعوت نشده است.
  امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه درباره دعوت نکردن از دونالد ترامپ برای حضور در اجلاس پاریس گفته بود، ترامپ به این اجلاس دعوت نشده است زیرا روسای جمهور دعوت شده از کشورهایی هستند که به توافقنامه آب و هوایی پاریس متعهد بوده اند.
  پس از آنکه آمریکا در ماه ژوئن از توافقنامه پاریس کناره گیری کرد، رئیس جمهور فرانسه در ماه ژوئیه برای تعامل مجدد درباره این پرونده از برگزاری این اجلاس خبر داد.
  این اجلاس درست پس از بیست و سومین کنفرانس سازمان ملل متحد درباره آب و هوا (‌کوپ ۲۳، COP 23) درباره تغییرات آب و هوایی که از ششم تا هفدهم نوامبر در بن آلمان برگزار شد،‌ صورت می گیرد.
  وزارت امور خارجه فرانسه هدف از امضای توافقنامه آب و هوایی پاریس را در سال ۲۰۱۵، ثابت نگهداشتن افزایش گرمای جو زمین و تقویت توانایی های تطبیق با تغییرات آب و هوایی اعلام کرد.
  ‘ودا کتماوی’ معاون وزارت محیط زیست سوریه، در جریان گفتگوهای اقلیمی در بن آلمان با شرکت نمایندگان ۱۹۶ کشور گفت: مایلم تعهد جمهوری عربی سوریه به توافق تغییرات آب و هوایی پاریس را اعلام کنم. این توافق ‘در اولین زمان ممکن’ امضا خواهد شد.
  توافقنامه پاریس تحت پیمان ‌نامه سازمان ملل در تغییر اقلیم در خصوص کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، سازگاری و امور مالی است که از سال ۲۰۲۰ شروع می‌شود. متن توافق از سوی نمایندگان ۱۹۵ کشور در کنفرانس تغییر آب و هوایی ۲۰۱۵ سازمان ملل در پاریس تصویب شد.
  اروپام**۹۰۴۱**۱۹۰۸
  مترجم: منوچهر جعفری** ناشر : افشار دارابی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.