• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » زایران اربعین در صورت بروز حادثه، گواهی تایید بیمه بگیرند
  کد خبر : 2052575

  زایران اربعین در صورت بروز حادثه، گواهی تایید بیمه بگیرند

  زایران اربعین در صورت بروز حادثه، گواهی تایید بیمه بگیرندReviewed by on Nov 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، به دنبال واژگونی چند دستگاه اتوبوس زائران اربعین حسینی(ع) شرکت بیمه ایران امروز اعلام کرد: خسارت زایرانی که در مسیر راهپیمایی اربعین دچار مشکل یا سانحه شده اند، در کوتاه ترین زمان جبران…

  زایران اربعین در صورت بروز حادثه، گواهی تایید بیمه بگیرندReviewed by on Nov 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، به دنبال واژگونی چند دستگاه اتوبوس زائران اربعین حسینی(ع) شرکت بیمه ایران امروز اعلام کرد: خسارت زایرانی که در مسیر راهپیمایی اربعین دچار مشکل یا سانحه شده اند، در کوتاه ترین زمان جبران می شود.
  حادثه دیدگان می توانند مراتب را در داخل کشور به یکی از شعبه های بیمه ایران و در عراق به نمایندگان شهرهای کربلا، نجف، کاظمین و سامرا یا نمایندگان مستقر در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی(ع) اعلام کنند.
  در صورت وقوع هرگونه مشکل درمانی، بیمه شدگان به طور مستقیم در مراجع درمانی ایران یا عراق پذیرش و عملیات درمانی آنها انجام می شود.
  برای دریافت گواهی تایید پوشش بیمه ای باید به نشانی www.iraninsurance.ir مراجعه شود.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا و بر اساس اعلام ستاد هماهنگی اربعین، همه زایران اربعین حسینی (ع) که به صورت انفرادی یا گروهی به صورت قانونی از کشور خارج می شوند، با پرداخت ۱۶۰ هزار ریال زیر پوشش بیمه عمر، درمان و حوادث قرار می گیرند.
  پوشش های این بیمه نامه برای هر یک از بیمه شدگان شامل پرداخت غرامت نقص عضو یا از کارافتادگی دائم کلی یا جزیی در اثر حادثه به میزان ۲ میلیارد ریال، پرداخت غرامت فوت ناشی از حادثه تا سقف ۲ میلیارد ریال، هزینه های درمانی بستری بیمارستانی و اعمال جراحی به علت بیماری یا حوادث تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال و هزینه های درمانی سرپایی و پاراکلینیکی به علت بیماری یا حادثه به میزان ۲۰ میلیون ریال تعیین شده است.
  مدت پوشش بیمه ای برای هر یک از بیمه شدگان حداکثر ۳۰ روز در فاصله زمانی چهاردهم مهر تا سوم آذر امسال از فاصله ۲۰ کیلومتری مرزهای خروجی خاک ایران به سمت خاک عراق است.

  @IRNAeco
  اقتصام*۲۰۲۵*۱۹۶۱* تنظیم: لیلا جودی* انتشار: مریم مسعود

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.