• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » قطر:کشورهای محاصره کننده مسئول فروپاشی شورای همکاری هستند/عراق: باید از روابط با ایران به نفع برادرانمان در کشورهای عربی استفاده کنیم
  کد خبر : 2052561

  قطر:کشورهای محاصره کننده مسئول فروپاشی شورای همکاری هستند/عراق: باید از روابط با ایران به نفع برادرانمان در کشورهای عربی استفاده کنیم

  قطر:کشورهای محاصره کننده مسئول فروپاشی شورای همکاری هستند/عراق: باید از روابط با ایران به نفع برادرانمان در کشورهای عربی استفاده کنیمReviewed by on Nov 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روزچهارشنبه شبکه خبری الجزیره، محمد بن عبدالرحمن آل ثانی وزیرخارجه قطر درکنفرانس مطبوعاتی مشترک با ابراهیم الجعفری همتای عراقی خود گفت:کشورهای عربستان، امارات،…

  قطر:کشورهای محاصره کننده مسئول فروپاشی شورای همکاری هستند/عراق: باید از روابط با ایران به نفع برادرانمان در کشورهای عربی استفاده کنیمReviewed by on Nov 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روزچهارشنبه شبکه خبری الجزیره، محمد بن عبدالرحمن آل ثانی وزیرخارجه قطر درکنفرانس مطبوعاتی مشترک با ابراهیم الجعفری همتای عراقی خود گفت:کشورهای عربستان، امارات، بحرین و مصر مسئول فروپاشی شورای همکاری هستند.
  وی افزود: تلاش های بین المللی برای مبارزه با تروریسم و حل بحران های منطقه از سلوک کشورهای محاصره کننده قطر تاثیر پذیرفته و بحران آنها اکنون با دیپلماسی بین المللی است و نه با دوحه.
  وزیرخارجه قطرهمچنین براهمیت روابط باعراق تاکید کرد وافزود: در بازسازی عراق نیز در کنار این کشور خواهیم بود.
  این دیپلمات قطری همچنین تلاش های عراق برای جلوگیری از تجزیه و تقسیم این کشور را تبریک گفت و دولت عراق را به ادامه گفت و گو ها با کردستان عراق دعوت کرد.
  از سوی دیگر ابراهیم الجعفری وزیرخارجه عراق گفت:عراق مرحله بازسازی را پس از آزادی آن از اشغال داعش پیشرو دارد، قطر باید ثبات کند که در بازسازی عراق نیز در کنار این کشور خواهد بود چرا که دوران بازسازی بسیار طولانی تر از مرحله جنگ است.
  وی افزود: پیروزی های عراق در برابر تروریسم تنها به این کشور تعلق ندارد بلکه این پیروزی، پیروزی بزرگ عرب، اسلامی و حتی بین المللی است.
  وزیرخارجه عراق گفت: کشورش با منزوی ساختن،محاصره هیچ کشوری موافق نبوده و گفت و گو در مواقع بروز مشکلات را بهترین راه می داند .
  وی با بیان اینکه عراق تمایل دارد از روابط خود به نفع کشورهای عربی استفاده کند، تصریح کرد: باید از روابطمان با ایران به نفع برادرانمان در دیگر کشورهای عربی استفاده کنیم.
  خاورم**۹۳۶۶**۱۵۹۰
  مترجم:صغری رحیمی – انتشاردهنده: محمد حسن دوستارگان

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.