• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ۲هزار و ۴۰۰الجزایری به تروریست ها در سوریه پیوسته اند
  کد خبر : 2052559

  ۲هزار و ۴۰۰الجزایری به تروریست ها در سوریه پیوسته اند

  ۲هزار و ۴۰۰الجزایری به تروریست ها در سوریه پیوسته اندReviewed by on Nov 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا،این مرکز مطالعاتی که مقر آن در برلین است، افزود :۷۶۰ الجزایری طی این مدت در سوریه کشته شده اند و ۶۵ نفر نیز مفقود شده اند.بر اساس اعلام این مرکز مطالعاتی، شهروندان سعودی…

  ۲هزار و ۴۰۰الجزایری به تروریست ها در سوریه پیوسته اندReviewed by on Nov 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا،این مرکز مطالعاتی که مقر آن در برلین است، افزود :۷۶۰ الجزایری طی این مدت در سوریه کشته شده اند و ۶۵ نفر نیز مفقود شده اند.
  بر اساس اعلام این مرکز مطالعاتی، شهروندان سعودی از نطر تعداد رتبه نخست را در میان گروه های تروریستی فعال در سوریه داشته اند به گونه ای که شمار آن ها بالغ بر ۲۷هزار و ۶۰۰ نفر بوده که ۲۷ تن از آن ها زن بوده اند و طی این مدت، هشت هزار ۸۴۰ نفر از آنان کشته شده اند و دو هزار و ۸۵۰ تن از آن ها هم جزو مفقودان هستند.
  این مرکز مطالعاتی آلمانی خاطر نشان کرد که اتباع ترکیه رتبه دوم را از نطر تعداد میان گروه های تروریستی مسلح فعال در سوریه دارند و شمار آن ها ۲۶هزار و ۴۰۰ نفر بوده که هفت هزار و ۷۲۰تن از آن ها کشته شده و ۴۲۰ نفر نیز مفقود شده اند.
  بر اساس آمارهای این مرکز، شمار تونسی هایی که به گروه های مسلح فعال در سوریه پیوسته اند نیز ۱۲هزار و ۸۰۰ تن بوده که پنج هزار و یکصد تن از آن ها کشته شده و شمار عراقی ها ۲۱هزار نفر، لبنانی ها ۱۱ هزار و ۲۰۰ نفر، لیبیایی ها ۱۰هزار و ۵۰۰ نفر و مصری ها هشت هزار و یکصد نفر بوده است.
  مرکز مطالعاتی فیریل خاطر نشان کرد که اولین فرد غیر سوری که وارد عملیات ضد ارتش سوریه شد، یک لبنانی در ۱۰ آوریل در مسیر اتوبان ‘بنیاس’ بود .
  این مرکز در ادامه افزود: ازماه آوریل سال ۲۰۱۷، شمار جنگجویان خارجی به دلیل فرار هزاران نفر از آن ها از سوریه یا خارج کردن آن ها توسط برخی گروه های خاص، کاهش یافته است .
  آمارها و اطلاعاتی که مرکز فیریل آلمان در خصوص فرار جنگجویان خارجی از عراق و سوریه ارائه داده است، با اطلاعاتی که «اسماعیل شرقی» کمیسر صلح و امنیت اتحادیه افریقا ارائه داده است، مطابقت دارد. وی گفته بود ده ها نفر از جنگجویان به ساحل آفریقا و یمن گریخته اند.
  خاورم **۲۰۴۱**۱۰۴۹
  خبرنگار: سید شاهپور حسینی /انتشار دهنده : مریم کاظمی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.