• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عضو مجلس خبرگان رهبری: ایران در برجام دست بالا را دارد
  کد خبر : 2052423

  عضو مجلس خبرگان رهبری: ایران در برجام دست بالا را دارد

  عضو مجلس خبرگان رهبری: ایران در برجام دست بالا را داردReviewed by on Oct 12Rating: آیت الله محسن اراکی روز پنجنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره بدعهدی آمریکایی ها نسبت به برجام و خروج احتمالی آنها از برجام افزود: خدای متعال دشمن را در زاویه ای قرار داده که هر گزینه…

  عضو مجلس خبرگان رهبری: ایران در برجام دست بالا را داردReviewed by on Oct 12Rating:

  آیت الله محسن اراکی روز پنجنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره بدعهدی آمریکایی ها نسبت به برجام و خروج احتمالی آنها از برجام افزود: خدای متعال دشمن را در زاویه ای قرار داده که هر گزینه ای علیه خودش تمام می شود؛ البته گزینه بدعهدی و شکست در آن، برای آنها از هر گزینه دیگری بدتر خواهد بود.
  دبیرکل مجمع جهانی تقریب درباره استقلال طلبی اقلیم کردستان عراق گفت: اگر این طرح عملی بود ۵۰ سال پیش انجام می شد، به طور قطع این طرح عملی نیست.
  وی افزود: ملت کرد از قدیم با اقوام همسایه و اقوام دیگر آنچنان جوش خورده اند که جدا کردن این ملت و قومیت از سایر اقوام امکان پذیر نیست. این اقوامی که در این منطقه زندگی کرده اند قرنها با هم بودند و گاهی هم حتی رهبری این مجموعه ها را کردها برعهده داشتند.
  دبیرکل مجمع جهانی تقریب ادامه داد: رهبرانی داشتیم که فارس یا عرب بودند که کردها با آنها همکاری می کردند و این انسجام ملیتی در منطقه ما یکی از امتیازات منطقه است؛ بنابراین توطئه تجزیه به طور قطع با شکست روبه رو خواهد شد و آن رهبران سیاسی که برای منافع شخصی خود دنبال این طرح ها هستند بازنده اند و قاطبه کردها مثل سایر ملت های منطقه با چنین طرح هایی مخالف هستند.
  عضو مجلس خبرگان رهبری درباره تشکیل هیات اندیشه ورز و خواست رهبر انقلاب در این خصوص گفت: هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری در این خصوص جلسه ای داشته است و طرح تشکیل این هیات در حال آماده شدن است که پس از آن، نسبت به تشکیل این هیات اقدام خواهد شد.
  وی افزود: جمعی از نخبگان و صاحبنظران در این هیات شرکت خواهند کرد که هم مطالبه گری و هم ارائه طرح و همکاری با نهادهای فعال و مسوول در این عرصه ها را در آن، برنامه ریزی می کنند.
  سیام ** ۱۰۵۸ ** خبرنگار:محمدافضلی * ناشر: امیر کاردان

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.