• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ابهام در پرداخت‌های صورت‌گرفته از محل درآمد یارانه‌ها
  کد خبر : 2052360

  ابهام در پرداخت‌های صورت‌گرفته از محل درآمد یارانه‌ها

  ابهام در پرداخت‌های صورت‌گرفته از محل درآمد یارانه‌هاReviewed by on Oct 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس استان سمنان به نقل از دفتر نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس، سید حسن حسینی‌شاهرودی اظهار کرد: عده‌ای از نمایندگان مردم در خانه ملت ابهامات خود از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را…

  ابهام در پرداخت‌های صورت‌گرفته از محل درآمد یارانه‌هاReviewed by on Oct 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس استان سمنان به نقل از دفتر نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس، سید حسن حسینی‌شاهرودی اظهار کرد: عده‌ای از نمایندگان مردم در خانه ملت ابهامات خود از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را مطرح کرده و تقاضای آنها مبنی بر تحقیق و تفحص، رأی مثبت مجلس را به همراه آورد.

  وی بیان کرد: در این بررسی، کارشناسان چگونگی درآمدهای یارانه‌ها و پرداخت‌هایی که برابر قانون باید از محل درآمدهای یارانه انجام می‌شد را با قانون تطبیق خواهند داد.

  نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس ادامه داد: در نهایت مشخص می‌شود که آیا دولت به آنچه قانون برایش تکلیف کرده، پایبند بوده یا خیر؟

  عضو هیأت تحقیق و تفحص مجلس از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها تصریح کرد: اکنون هیأت‌رئیسه گروه تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها مشخص شده و بر اساس گزارش نهایی آنها درخواهیم یافت که آیا درآمدهای موجود در یارانه با هزینه‌ها مطابقت می‌کند یا مغایر قانون است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.