• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » داشتن گذرنامه و ویزا برای خروج از مرز در اربعین الزامی است
  کد خبر : 2052332

  داشتن گذرنامه و ویزا برای خروج از مرز در اربعین الزامی است

  داشتن گذرنامه و ویزا برای خروج از مرز در اربعین الزامی استReviewed by on Oct 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رضا معممی مقدم بعد از ظهر چهارشنبه در کارگاه آموزشی – توجیهی مدیران قرارگاه فرهنگی شهرستان‌های ۶ استان کشور که در مجتمع فرهنگی نور قم برگزار شد اظهار کرد: امسال…

  داشتن گذرنامه و ویزا برای خروج از مرز در اربعین الزامی استReviewed by on Oct 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رضا معممی مقدم بعد از ظهر چهارشنبه در کارگاه آموزشی – توجیهی مدیران قرارگاه فرهنگی شهرستان‌های ۶ استان کشور که در مجتمع فرهنگی نور قم برگزار شد اظهار کرد: امسال با توجه به شرایط خاص حاکم در عراق و به دلیل فراهم آوردن شرایطی برای امنیت بیشتر زائران، به هیچ وجه تردد بدون ویزا و گذرنامه میسر نخواهد بود.

  مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی افزود: البته فرمانده ناجا بارها بر این موضوع تأکید کرد که عبور از مرزها بدون گذرنامه امکان‌پذیر نیست.

  معممی‌مقدم تأکید کرد: پول و هزینه اخذ ویزا به حساب طرف عراقی می‌رود نه ایرانی، که بعضی افراد اظهار می‌کنند ایران هزینه ویزا را دریافت نکند.

  وی افزود: در خصوص هزینه بیمه هم سال گذشته دیدید کسانی که در منبرها و تریبون‌ها می‌گفتند اگر فرد یا افرادی آسیب دیدند ما خودمان هستیم و پرداخت می‌کنیم در خصوص شهادت ایرانیان در عملیات تروریستی حله کجا بودند؟

  عضو کمیته فرهنگی اربعین افزود: کمیته کنسولی ستاد اربعین که مسئولیت آن با وزارت امور خارجه کشورمان است مذاکراتی با وزارت کشور، وزارت امور خارجه و دیگر دستگاه‌ها مرتبط عراق داشته و دولت عراق هم بر این موضوع تاکید داشته که زائرانی که می‌خواهند به عتبات عالیات مشرف شوند، بایستی حتما دارای ویزا باشند.

  مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی در پایان تاکید کرد که تمکین از قانون از الزامات دین‌داری است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.